<
>

Реклама

Трибуна Spy News

"Дніпро" навіть не вилітав з Дніпропетровська на гру в Одесу?

Spy-Football.com

2/11/2013 , 10:18

Програма в «Центрі поля» від прес -служби « Чорноморця» пролила світло на ситуацію з неявкою «Дніпра » на матч 1 /8 фіналу Кубка України в Одесу.

Як повідомляє джерело «моряків» у вітчизняній авіації , літак , який повинен був доставити гравців і тренерський склад « Дніпра» до Одеси на матч Кубка України проти « Чорноморця» , не зміг зробити цього через свою… зайнятість .

Того вечора , 29 жовтня, коли футболісти «Дніпра » повинні були вилетіти до Одеси , клубний літак оговтався за гравцями київського « Динамо» в Луганськ , звідки команда поверталася до столиці України після кубкового матчу проти свердловського «Шахтаря».

Гравці і тренерський штаб « Динамо» були доставлені до Києва , але звідти літак вилетіти до Дніпропетровська не зміг через туман. У підсумку , навіть на ранок у день гри , 30 жовтня, літака ще не було Дніпропетровську . Повідомляє glavnoe.ua.

Якщо все це правда, то пахне ще одним дуже серйозним скандалом для “Дніпра”.

Хоча , невже у “Дніпра” та “Динамо” один літак на двох? Ми будемо пильно стежити за спростуванням чи “не спростуванням” цієї інформації.

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама