<
>

Реклама

Поза грою Spy News

150 тисяч доларів за перемогу в УПЛ?

Spy-Football.com

2/10/2014 , 14:24

referiУкраїнські судді беруть за забезпечення матчу в українській Прем`єр-лізі від 10 до 150 тисчя доларів за матч.

Про це заявив генеральний директор Карпат Ігор Дедишин.

“За арбітраж різні суми фігурують, залежно від можливостей. В нас не гребують ніякими сумами. Там є цифри 10 тисяч доларів, 20 і 50, є і 150 за надважливі матчі.

Такі цифри в нас гуляють в українському футболі. В футболі утворилося середовище, де купа прилипал, тому що дуже значний обсяг грошових потоків, тому що грошовий потік тіньовий, незаконний, абсолютно не пов’язаний з чистотою і прозорістю, з цих грошей ніхто не сплачує податків і так далі. Тому нам треба боротися з корупцією, – цитує Дедишина matchday.ua.

Окрім того Дедишин заявив, що українським футболом керує не П`єрлуіджи Колліна, а українець Василь Мельничук.

“Ви ж розумієте, головою комітету арбітрів є ж не Коліна, правда? Є інший чоловік. Хто голова комітету? Мельничук. Я думаю, без нього теж нічого не відбувається. Якщо раніше, ви знаєте, був такий цікавий чоловік на прізвище Татулян. Свого часу зробив феноменальну кар’єру в українському суддівському корпусі, в українському футболі, з зарплатою офіційною, я думаю 1200-1500 гривень, побудував собі такі хороми за містом в Києві. Всі в футбольному середовищі з того кепкують.

Григорій Михайлович як побачив це раз, то був дуже здивований хоромами пана Татуляна. Ми знаємо, хто такий Татулян. Зараз він ситуативно відійшов, але ж “папочка”, як його називають всі арбітри, також в курсі всіх справ. Він тримає руку на пульсі. Я думаю, не втрачає надії повернутися на добре колись насиджене місце і далі впливати на ті процеси, – розповів Дедишин.

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков скептично ставиться до звинувачень у корупції деяких функціонерів ФФУ.

“Я до подібних висловлювань ставлюся скептично. Це просто безпідставна зневага, яку бачить уся країна. Відверто кажучи, це не прикрашає львівського функціонера. До того ж ще і прямі звинувачення, без наведення яких-небудь фактів.

Що заважало йому паралельно із звинуваченнями, пред’явити вагомі докази? І зараз панові Дедишину не вдалося вже просто струснути повітря. Його слова обов’язково розгляне Комітет етики і чесної гри. Я, як президент гарантую, що процедура розгляду буде витримана, і я це триматиму на особистому контролі. Якщо є порушення, то буде справедливе покарання, незалежно від статусу, займаної посади, місця роботи і впливу.

Зараз, як ніколи раніше, не час для огульних заяв. Я завжди був і буду на стороні закону. Люди, що порушують його, повинні максимально жорстко за це відповісти. У свою чергу, робитиму все, щоб ніхто не дозволяв собі поливати брудом структуру, яку я очолюю, і її співробітників”, – цитує Конькова matchday.ua.

за матеріалами champion.com.ua

ТегиТеги: Карпати Судді ФФУ

Реклама