<
>

Реклама

Трибуна POLISSYA

Ультрас не дозволили гравцю з псевдочемпіонату ОРДЛО виступати за ФК Полісся

Spy-Football.com

2/9/2020 , 10:42

23-річний оборонець Олексій Лобов припинив співпрацю з житомирським “Поліссям” після того, як стало відомо, що у 2014-2016 роках він виступав у «чемпіонаті» проросійської псевдореспубліки на окупованій Луганщині.

До цього часу Лобов виступав за краматорський “Авангард”, там питань ультрас щодо “ЛНР” не виникало. А наприкінці літа Олексій перейшов до “Колосу”, а звідти на правах оренди до “Полісся” й спричинив обурення з боку фанатів.

Директор “Полісся” Володимир Загурський запевнив, що керівництво клубу нічого не знало про виступи Лобова в «ЛНР», адже в українській Вікіпедії та україномовних згадках про гравця про це нічого не написано.

З 2014 по 2017 рік були прогалини. Оскільки він молода людина, йому всього 23 роки, ми цього не приділили потрібне увагу. Від фанатів ми дізналися, що на російських сайтах і порталах Луганщини зазначено, що цей футболіст грав в 2014-2016-х під егідою так званої ЛНР. Для нас ця інформація була як сніг на голову. До нас ніхто не звертався з фанатів, щоб з’ясувати цю ситуацію.

Про скандал довкола Лобова Полісся дізналося того дня, коли проводило матч Кубка України в Макарові.

Крім того, Лобов фактично з п’ятниці [28 серпня] перебував перший день на роботі, тому він не був заявлений на матч. Він поїхав як людина з команди, але не був у заявці. Тому всю історію перенесли для подальшого з’ясування.

Як я пояснював фанатам, будь-яка людина, навіть якого ведуть на страту, має право на останнє слово. Так само він як людина, якого звинуватили в речах, які недоведені, ми запропонували його послухати.

Ми з тренером запитали, чи готовий він пояснювати, що і як відбувалося, де він грав. Він погодився. Тому підходили і до матчу, і після. Намагався і він пояснити, і позиція тренерського штабу, керівництва. Позицію не прийняли. Тож він [Олексій Лобов] приїхав на збори і вирішив не продовжувати кар’єру у нас. Він тепер – не гравець нашої команди.

Джерело: Телеканал СК1

ТегиТеги: Полісся Ультрас

Реклама