<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Ракицький: Я не можу грати за збірну бандерівців

Spy-Football.com

2/4/2013 , 20:45

1348044448_rakickiyЗахисник «Шахтаря» Ярослав Ракицький не бачить більше сенсу виступати за збірну України. Найближчим часом він має намір направити до ФФУ офіційне прохання більше не викликати його в національну команду.

– Ярослав, останні два матчі збірної України ви провели на лаві запасних. Чому?

– Це рішення тренера.

– Але вам Михайло Фоменко його якось пояснював?

– Ні.

– Він казав, що це в жодному разі не виховний захід. А як ви самі вважаєте, стало чи це відлунням того, що ви вже кілька разів при досить дивних обставинах не відгукувалися на виклик у збірну, посилаючись на травми?

– Послухайте, чесно кажучи, це вже накипіло і у мене визріло рішення припинити виступи за збірну України ….

– Ось так поворот … Ви не могли б його пояснити?

– Знаєте, я можливо і якийсь неправильний. Але для мене моя країна – це Донбас. Ніхто не буде сперечатися, що це унікальне місце. У людей, що виросли там, особливий менталітет, свої поняття. За «Шахтар» я готовий віддавати себе всього без залишку. Але я не можу грати за збірну бандерівців. Останньою краплею стала наша суботня гра у Львові. Чого тільки я не наслухався з трибун. А ці банери львівських фанів? Хто на них зображений? Шухевич і Бандера – вони ж злочинці. Нас так вчили в школі на Донбасі. Тому особисто я за «Об’єднаний чемпіонат». Донбас був, є і буде з Росією. І якби зараз на дворі була середина 90-х я б як Вітя Онопко почав виступати за російську команду. Не замислюючись, – цитує футболіста газета “Голос Енакиево”.

footballtransfer.com.ua

ТегиТеги:

Реклама