<
>

Реклама

Трибуна RAKITSKYI

Ахметов встановив жорсткі штрафи для Ракицького за алкоголь та наркотики

Spy-Football.com

3/2/2017 , 15:03

rakitskiy_0Вельми цікаву інформацію роздобули наші колеги із сайту “Чемпіон”, докопавшись до найпотаємнішого – професійного контракту футболіста. В розпорядженні журналістів опинився документ 2014 року – це остання угода Ярослава Ракицького, яку він перепідписав із “Шахтарем”. Згідно цього контракту випливає, що Ракицький є чи не єдиним гравцем, у якого прописані штрафні санкції за вживання алкоголю та наркотичних речовин.

У додатку до контракту Ракицького, зазначає джерело, чітко прописано, що якщо футболіст за час дії контракту буде пійманий на вживанні спиртних напоїв (не менше 0,2 проміле) та наркотичних речовин, то, розпочинаючи з цього моменту, його заробітна плата у Шахтарі буде складати 1 054 730 грн з урахуванням податку. Зараз же Ракицький у “Шахтарі” отримує 5 млн 400 гривень на місяць без податку. Якщо вирахувати з цієї суми податок, то виходить, що Ракицький за свої слабкості може втратити 75% місячної зарплати.

Також у документі зазначається, що Ракицький при першій вимозі клубу має здати аналіз на вміст алкоголю у крові, а якщо він цього не зробить, то відразу буде визнаний винним у порушенні умов контракту.

Як стверджує джерело “Чемпіона” у “Шахтарі”, Ракицький та алкоголь крокують разом ще з його юнацьких років. Пізніше у цю “компанію” додалися і наркотики. Таке захоплення Ракицького залучило увагу і Ріната Ахметова, який мав не одну розмову з футболістом на предмет його перевиховання.

Отже, нині Ракицький – під пильною увагою служби безпеки та лікарів “Шахтаря”, навіть у Києві.

Реклама