<
>

Реклама

Трибуна ФФУ

Працівники ФФУ звинувачують Конькова у корупції

Spy-Football.com

3/3/2014 , 9:04

konkovЧиновники ФФУ надали UA-Футбол документи, які вказують на те, що президент Федерації футболу Анатолій Коньков причетний до корупційної діяльності.

Відкритий лист співробітників ФФУ до футбольної громадськості України

Коли в Федерацію футболу України прийшов Коньков А. Д., в його штаті було 190 осіб. Сьогодні – понад 220. Але це притому, що у своїй передвиборчій програмі він обіцяв скоротити чисельність працівників на одну третину! Заради справедливості слід зазначити, багатьох людей він скоротив. Але скоротив кваліфікованих фахівців за своїми напрямами, які пропрацювали у Федерації по 10-15 років. А замість них набрав підлабузників і дармоїдів…

На роботу приймаються лише друзі, куми, діти, онуки і коханки. Здебільшого підрозділами керують виключно наближені до Конькова А. Д. люди. Вони собі підбирають штат за тим же принципом. І як результат створилася “Сім’я” в гіршому розумінні.

При цьому створюється враження, що сьогодні головний критерій підбору кадрів у Конькова А. Д. – кандидат повинен бути тупіший, ніж він. Не професійні якості, а особиста відданість і слухняність. Ні стаж, ні освіта, ні кваліфікованість нікого не цікавлять. Головне, щоб “свій” – і тоді тебе і високою зарплатою забезпечать, і службову машину в користування дадуть, і у відрядження за кордон відправлять, і іншими благами забезпечать. А найближче оточення взагалі – “каста недоторканних”: господарюють у Федерації як у себе вдома. І навіть у відрядженнях їх забезпечують королівськими умовами: починаючи від польотів бізнес-класом і закінчуючи проживанням в шикарних готелях. І що найстрашніше, всі ці блатні особи як фахівці – “0”. Основні їхні якості – нахабство, грубість, хамство.

Наведемо лише кілька прикладів:

1. Управління інформації ФФУ очолив 22-річний випускник режисерського відділення театрального інституту, пасинок друга Конькова А. Д. – “регіонала”, мера Вишгорода (місто, в якому проживає Коньков А. Д.).

2. Помічницею з юридичних питань Коньков А. Д. призначив нікому невідому в українському футболі малоосвічену юристку, нагородивши її за невідомі заслуги величезною за мірками більшості співробітників зарплатою і навіть службовою машиною.

3. Одним із заступників голови Комітету національних збірних команд ФФУ (комітету, який у свій час очолював Лобановський В. В., в якому працювали Базилевич О. П., Сабо Й. Й., Альтман С. В.) Коньков А. Д. призначив власника бензозаправки.

І таке в нашій Федерації повсюди…

Виникає настирливе відчуття, що у Конькова А. Д. дах поїхав. Він оформив на роботу купу радників і помічників для особистих цілей. Його і його дружину обслуговують три (!) службових автомобіля Федерації. У службових поїздках по справах ФІФА і УЄФА Коньков А. Д. бере з собою секретарку-коханку, яка також користується всіма ВІП-благами за казенний рахунок.

Всі закупівлі для потреб ФФУ здійснюються за завищеними цінами. Робота Конькова А. Д. і його найближчого оточення побудована на основі хабарів і відкатів.

Викладене вище – це лише мала частина того, що Коньков А. Д. і його оточення роблять. Повірте – це правда, і його легко підтвердити, якщо провести відповідну перевірку. Даний лист не анонімка, а крик душі з того, що творить Коньков А. Д.. Підписувати лист своїми іменами просто боїмося, так як будемо або звільнені, або побиті його блатними помічниками-бандитами.

Закликаємо футбольну громадськість країни провести широкомасштабну перевірку діянь Конькова А. Д. і позбавити український футбол від безграмотного корупціонера, диктатора і тирана. Коньков А. Д. – це ганьба вітчизняного футболу!

Колектив Федерації футболу України

ua-football.com

ТегиТеги: Коньков ФФУ

Реклама