<
>

Реклама

Трибуна ZOZULYA

Скандал із Зозулею набирає обертів. "Райо Вальєкано" пропонує Роману повернутись

Spy-Football.com

3/2/2017 , 9:07

Президент Прімери Хав’єр Тебас прокоментував скандальну ситуацію з Романом Зозулею та фанатами “Райо Вальєкано”.

“Я вже мав розмову із президентами “Бетіса” та “Райо Вальєкано”, а також президентом іспанської асоціації футболу. На 8 годину у мене призначена зустріч з гравцем. Якщо в ході цієї зустрічі з’ясується, що було незаконне поводженя, якщо було порушене фундаментальне право на працю, то позиція Ла Ліги чітка: ми будемо подавати кримінальний позов.

Неприпустимо, що ми зіткнулися з такою проблемою у 2017 році. Ми не можемо допустити того, щоб футболістів обмежували у їхніх основних правах. Така справа може вирішитися тільки у залі суду. Таке не може більше траплятися ні з іспанськими футболістами, ні з іноземними.

Якщо ми з’ясуємо, що Зозуля був змушений покинути “Райо Вальєкано”, то ми без вагань подамо до суду. У нас існує свобода, тому не можна ображати ідеї жодної людини. Нам потрібно проявити терпіння та дотримуватися закону, подобається нам це чи ні”, – цитує AS президента Прімери Хав’єра Тебаса.

Також у Мадриді відбулась зустріч за участі президента Ла Ліги Хав’єра Тебаса, глави Асоціації футболістів Іспанії Луїса Рубіалеса, президента “Райо Вальєкано” Мартіне Преси, а також Романа Зозулі, де намагались розв’язати скандальну ситуацію навколо українця.

На зустрічі були прийняті наступні рішення:

1. Футбольні чиновники рбитимуть все можливе, щоб гарантувати Зозулі безпеку як на футбольному полі, так і поза його межами.

2. “Райо Вальєкано” пропонує Зозулі повернутися у команду. Рішення українець має прийняти до понеділка, 6 лютого. Якщо Роман відмовиться, то з “Бетісом” зможе лише тренуватися до кінця сезону.

3. Ла Ліга відкриє кримінальну справу проти ультрас “Райо Вальєкано”, які ображали гравця та зірвали його перехід.

за матеріалами football24.ua

Реклама