<
>

Реклама

Персона lampard

Прощальний лист Френка Лемпарда

Spy-Football.com

3/6/2014 , 10:19

PucMeHaRJ8UАнглійський півзахисник Френк Лемпард підтвердив що покидає “Челсі”. Гравець залишає “Стемфорд Бридж” після тринадцяти років і 648-і матчів у футболці “Челсі”.  Новим клубом Лемпарда, скоріш за все, стане американський “Нью-Йорк Сіті”.

Прощальний лист Френка Лемпарда

«Коли я перейшов в цей фантастичний клуб 13 років тому , я б ніколи не повірив , що мені пощастить зіграти так багато матчів і досягти такого успіху ».

«Цей клуб став частиною мого життя , і я хотів би подякувати багатьом людям за надані можливості . По-перше , Кені Бейтсу , який дуже ризикував , підписавши мене , коли я був молодим гравцем , і без нього цей шлях ніколи б не почався ».

« Роману Абрамовичу , людині , яка врятувала наш клуб і вивів його на новий рівень. Його бажання вивести клуб на вершину футбольного світу позначилося на кожному з нас ».

«Всім менеджерам і тренерам , які допомогли мені розвинути свою гру за час, який я провів тут. Я вчився у кожного з них ».

«Всім чудовим товаришам по команді , з якими мені пощастило тренуватися і грати впродовж багатьох років. Не тільки за їх футбольні якості , а й дружні відносини , які у нас склалися на цьому шляху ».

«Я також хотів би особливо згадати весь персонал і людей за лаштунками клубу , які не отримують того визнання , яке заслуговують , тому що без них клуб просто не буде функціонувати» .

«Клуб продовжить рухатися вперед , і , як у людини « Челсі » , у мене немає сумнівів , що з тими якісними гравцями , які є в клубі , вони продовжать досягати успіху , як робили це впродовж останніх сезонів ».

« Нарешті , найважливіше , я хотів би подякувати фанатам « Челсі ». Я вважаю їх кращими фанатами у світовому футболі. Ви підтримували мене з того моменту , як я перейшов в клуб . Не тільки на полі, а й у важкі моменти мого особистого життя за межами поля. Я цього ніколи не забуду ».

«Для мене велика честь розділити всі ці особливі моменти з вами. Болтон , Амстердам , Мюнхен , список можна продовжувати і продовжувати. Я , і ми , як команда , не могли б досягти цього без вашої підтримки ».

« Яким би не став для мене новий виклик , я завжди буду одним з вас , і« Челсі » назавжди в моємумоєму серці. Сподіваюся , що скоро ми знову побачимося і попрощаємося належним чином. А поки спасибі за спогади і продовжуйте творити історію! ».

Реклама