<
>

Реклама

Дівчата Spy News

Вона збуджує перед футболом

Spy-Football.com

3/9/2013 , 13:27

Екстравагантно-сексуальна Памела Девід – телеведуча з Аргентини, яка презентує на ТБ центральні матчі дня.

Зважаючи на відверті наряди, які полюбляє одягати на публіку ця краля, наперед можна сказати, що презентація вдалася. Але що нам презентація? Головне самі матчі! Бо до футболу у справжніх любителів цієї гри завжди, як то мовиться, «стоїть». (Фототест від Памели на «чи стоїть» ви можете пройти нижче).

Ну а повертаючись до Памели, то вона стала популярною завдяки реаліті-шоу Ricardo Piñeiro Modeling Agency, завдяки якому отримала пропозицію від аргентинського Playboy, на обкладинці якого вона красувалася. Різноманітні пропозиції посипалися на неї, наче з рогу достатку. У результаті їй довірили озвучити героїню своєї канадської тезки Андерсон у відомому мультиплікаційному серіалі Stripperella і зіграти одну з головних ролей в комедійному фільмі.

Доволі довго чарівна брюнетка була ведучою іспанського футбольного шоу «Ніч гри». А британське видання The Sun поставило Памелу Девід на друге місце в списку найсексуальніших ведучих спортивних програм.

 

bfootball.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама