<
>

Реклама

Поза грою Shakhtar

"Народний Шахтер" буде виступати у чемпіонаті ДНР

Spy-Football.com

3/11/2014 , 11:35

shahterІдеолог харківських сепаратистів Костянтин Долгов вирішив, що донецький «Шахтар» не буде грати у Донецьку, замість нього пропонує створити «Шахтер с донецких хлопцев».

На сайті терористів «Новоросії» з’явилося звернення сепаратиста Костянтина Долгова, в якому чи то ідеолог, чи то ідіот розповів про те, як чудово заживе Донецьк з новою футбольною командою, яка буде помирати на полі за ту саму «Новоросію». Не пояснив лише одне, із ким та команда буде грати…

Пропонуємо вам пройнятися усіма чудовими моментами цього звернення:

«Колись була така команда в Донецьку -« Шахтер. Всенародно улюблена. Кубкова, зубаста. Але одного разу країну зрадили і прийшли дев’яності. А разом з ними прийшов чоловік на ім’я Рінат. І віджав не тільки газети-заводи-пароплави-​​шахти, а й футбольну команду.

І найголовніше – був Рінат за єдину Україну. А тому назва “Шахтёр” була не комільфо. І вирішив він перейменувати команду в “Шахтар”. А потім Донбас повстав і прогнав в шию ненависних олігархів та іншу шелупонь. І Ріната теж прогнав. Ось і грає в чемпіонаті українського рейху команда під назвою “Шахтар Львів”. Та й Бог з нею.

А народну команду Шахтер ми обов’язково відродимо. І грати в ній будуть донецькі хлопці, вмирати будуть на поле – за честь клубу, за рідний край, за вистраждану в боях Новоросію », – расказав сепаратист Долгов.

Вже не дочекаємося, коли «донецкие хлопцы» продемонструють себе на світовій футбольній арені.

за матеріалами 1927.kiev.ua

ТегиТеги: АТО Шахтар

Реклама