<
>

Реклама

Трибуна shaktar

Авакову звони і Рінату звони. Як поліція затримувала п'яних гравців Шахтаря (Відео)

Spy-Football.com

3/9/2015 , 12:36

Патрульна поліція Києва 24 серпня зупинила автівку, за кермом якої був п’яний молодий чоловік, який заявив, що він є гравцем донецького Шахтаря. Усього ж “футболістів” було троє.

Потім один із них просив поліцейських подзвонити власникові клубу Рінату Ахметову та міністру МВС Арсену Авакову.

ФК Шахтар вирішив за необхідне прокоментувати ситуацію із затриманням патрульною службою Києва гравців команди U-19 Олега Гладченка, Ярослава Фурсова та Володимира Грачова.

Відповідне звернення донецький футбольний клуб опублікував на офіційному сайті.

“ФК Шахтар офіційно заявляє: ми категорично засуджуємо поведінку вищеназваних футболістів. Клуб вважає неприпустимим і неприйнятним будь-яке порушення законодавства, порядку та суспільних норм. Гравці переступили закон і понесуть суворе фінансове та дисциплінарне покарання”, – йдеться у заяві.

“Рішенням ФК Шахтар вони відстороняються від участі у матчах на невизначений термін. Крім того, Гладченко, Фурсов і Грачов зобов’язані принести публічні вибачення клубу, вболівальникам і громадськості”, – додається у зверненні.

Зазначається, що у разі, якщо гравці будуть знову викриті у подібних правопорушеннях, вони будуть виключені з академії ФК Шахтар.

ТегиТеги: Відео Шахтар

Реклама