<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Як Бухаров "набухався" і до дівчат чіплявся

Spy-Football.com

3/9/2013 , 23:52

Поведінка Олександра Бухарова описана наступним чином: “стан сп’яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль” і “нецензурна лайка в громадському місці”.

Форвард пітерського “Зеніту” Олександр Бухаров у вихідні, що виникли через матчі збірних, вирішив провідати родину у Казані.

Однак 2 вересня йому не вдалося вилетіти з Санкт-Петербурга. Як повідомляє пітерський портал “Фонтанка”, Бухаров приїхав в аеропорт у нетверезому стані, вів себе не адекватно, був затриманий поліцією і провів ніч у відділі внутрішніх справ аеропорту Пулково.

На Бухарова складено адміністративний протокол, в якому зафіксовано правопорушення, передбачене статтею 20.1 АК РФ, – дрібне хуліганство. Поведінка форварда була описана наступним чином: “стан сп’яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль” і “нецензурна лайка в громадському місці”.

Повідомляється, що у поліцейську дільницю Бухаров перемістився з VIP – залу, де очікував рейс на Казань. Там зенітівець і “відзначився”. Читайте також: Російські футболісти втихомирили в літаку п’яного дебошира.

Якщо неакуратно загашений об палас недопалок або розбитий келих можна було віднести до певної неуважності або неакуратності, то некоректне залицяння до осіб протилежної статі з числа обслуговуючого персоналу було розцінено як обставина, що вимагає присутності правоохоронців.

Але присутність поліцейських не заспокоїла, а підстьобнула Бухарова на нові подвиги. Спортсмен не тільки не послухав умовлянь, а й згадав багато різних нецензурних слів. Обіцяв звільнити до ранку чергову зміну разом з керівництвом до сьомого коліна.

Близько 5-ї ранку порушник “зміг самостійно більш – менш адекватно сприймати дійсність” і розписався у адмінпротоколі.

Тепер Бухаров повинен буде з’явитися до мирового судді, який визначить міру покарання за поведінку в аеропорту. У вигляді санкції передбачено як адміністративний арешт строком до 15 діб, так і штраф у розмірі 1 тисячі рублів.

за матеріалами: prosport.tsn.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама