<
>

Реклама

Трибуна Трасферна вартість

Нові ціни на гравців української Премꞌєр-ліги від Transfermarkt

Spy-Football.com

3/1/2014 , 19:53

Авторитетний німецький портал Transfermarkt.de оновив ціни на гравців українського чемпіонату. Особливо німецькі фахівці виокремили Тейшейру та Ярмоленка.

Почесне звання найдорожчого гравця ліги носить лідер атак «біло-синіх» Андрій Ярмоленко . Transfermarkt оцінює гравця у € 20 млн. , що на 3 млн. більше за минулорічну ціну.

Також вагомий приріст в трансферній вартості має «гірник» Алекс Тейшейра – з 13 до 17 мільйонів євро, а його партнер по команді Дуглас Коста тепер оцінений на два мільйони євро дорожче – 12 млн. євро.

Подорожчав і дніпропетровець Євген Коноплянка, його портал тепер оцінює у 17 млн.(приріст 2 млн.)

Серед найбільших невдах трансферів – два легіонери, які до переходу в УПЛ коштували дорожче ніж тепер. Це захисник «Динамо» Бенуа Тремулінаса, який перейшов до «біло-синіх» з «Бордо» за € 6,5 млн . Попередня ціна послуг Тремулінаса на Transfermarkt – € 9,5 млн., а нова  € 7 млн. Також німецькі спеціалісти знизили трансферну вартість гравця «Металіста» Алехандро Гомеса, який перейшов з «Катаньї» в стан харків’ян за € 7 млн. Ціна на аргентинського півзахисника «Металіста» за даними Transfermarkt впала з 11 до € 9 млн.

Попадали в ціні також Беланда, Мігель Велозу, Клейтон Шавєр, Ідейє, Гусєв, Вілягра та Вукоєвіч.

new_price

 

ТегиТеги:

Реклама