<
>

Реклама

Трибуна NK Veres

Ультрас Вереса закликають до бойкоту матчів команди і відставки з клубу Дедишина

Spy-Football.com

3/5/2017 , 11:54

Ультрас Вереса закликають бойкотувати домашні матчі команди через політику керівництва клубу.

Про це ідеться в заяві ультрас “Чорного сектора” на сторінці Вконтакте.

“Ми, представники “Чорного сектора”, втомилися від неодноразових спроб достукатися до керівництва Вереса і не маємо бажання підтримувати тих, хто не поважає своїх уболівальників.

Ми втомилися спостерігати, як під час правління пана Дедишина, з кожним днем клуб стає все менш народним, від того, як зневажаються наші з вами цінності.

Коли іноземці керують клубом, то відразу стає зрозуміло, що ним не цікаві традиції, їм не цікава історія, ювілеї клубу і тому подібне. Коли гастролери керують клубом, то рано чи пізно, обов’язково станеться ситуація, коли їм цей клуб стане не потрібний.

Ми не маємо права другий раз втратити наш Верес, під прапором якого пройдисвіти зароблять собі бали на майбутнє, щоб потім зникнути, не залишивши після себе нічого. Нам потрібна наша народна команда, яка гратиме для нас з вами. Нам потрібний клуб, навколо якого об’єднаються ті, для кого Рівне і Верес не порожні слова. Ми вважаємо, що краще своя команда в другій лізі, ніж чужа в УПЛ”, – заявили ультрас.

Уболівальники вимагають відставки Ігоря Дедишина з посади віце-президента клубу.

“Чорний сектор” починає безстроковий бойкот усіх домашніх матчів і закликає усіх, хто не байдужий до долі нашого клубу, приєднатися до бойкоту і не підтримувати рейтингом і гривнею тих, хто хоче відібрати у нас з вами клуб.

Наші вимоги: негайна відставка із займаної посади Ігоря Дедишина, прозора політика і повернення контролю над діяльністю Вересу членам народного клубу. Рівненський клуб належатиме ровенчанам”, – сказано в заяві.

Реклама