<
>

Реклама

Трибуна Mykolaiv

ФФУ визнала матчі за участю Олімпіка та Миколаєва договірними

Spy-Football.com

4/12/2015 , 12:00

У середу в Будинку футболу відбулася робоча зустріч керівників програм розвитку команд Прем’єр-ліги з керівництвом Федерації футболу України і Комітету з етики та чесної гри ФФУ.

Предметом професійної дискусії стали зафіксовані випадки участі молодих футболістів в нечесній грі, зокрема – в ставках на тоталізаторі.

Комітетом з етики направлено кілька звернень на розгляд контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ щодо матчів, в яких виявлено порушення принципів Fair-Play. Йдеться, зокрема, про скандальні зустрічах минулого сезону за участю ФК Миколаїв і ФК Олімпік, а також ще один поєдинок у змаганнях серед аматорів, повідомляє прес-служба ФФУ.

Головний редактор журналу Футбол і член виконкому ФФУ Артем Франков на своїй конференції на сайті MatchDay додав, що матчі визнані проведеними без належної спортивної боротьби.

“КДК ФФУ на регулярному засіданні розглянув питання по двох матчах за участю Миколаєва (обидва поєдинки відносяться до минулого сезону – прим.) І визнав підготовлені комітетом з етики та чесної гри документи достатньо переконливими”, – повідомив він.

“Вердикт – матчі визнані проведеними без належної спортивної боротьби”, – додав Франков, слова якого наводить MatchDay.

Про які конкретно матчі йде мова, Франков не повідомив.

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав закон про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень. Він дозволить виявляти “дивні” матчі і карати їх організаторів.

Реклама