<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Алієв покидає «Динамо», а Шовковський іде на Евромайдан

Spy-Football.com

4/12/2013 , 11:36

alievДруга динамівська команда , за яку заявлені досвідчені Алієв і Юссуф , вирушила у відпустку

Футболісти київського « Динамо – 2» вже провели останню в цьому році гру в Першій лізі і тепер можуть відпочивати. У команді офіційно оголошений відпустку , повідомляє клубний сайт «Динамо».

« У хлопців в найближчі півтора місяці буде відпустка , знову ми зберемося на базі 12 -го січня , 13-го і 14- го гравці пройдуть медогляд , а з 15 -го числа вже приступимо до повноцінних тренувань » , – сказав Хацкевич.

Для Алієва відпустка другої «динамівської» команди фактично означає завершення виступів за київський клуб.

Хацкевич раніше заявляв, що 30 грудня у Алієва закінчується контракт з «Динамо». А тренерський штаб головної команди і керівництво ще на старті сезону говорили про те, що надалі не розраховують на цього гравця. Його контракт, швидше за все, продовжений не буде. Алієв вже займається пошуками нових варіантів продовження кар’єри.

Також “опальний футболіст” нічого не знає про масові мітинги, які протягом останніх днів проходять в Україні.

«Та ну, я футболіст,які мітинги? Це не до мене, нічого не знаю», – повідомив Алієв.
Нагадаємо, раніше капітан першої команди Динамо Олександр Шовковський заявив, що приєднуються до мітингувальників, оскільки не може залишатися байдужим до «того свавілля, яке дозволили собі можновладці», маючи на увазі жорстокий розгін «Беркутом» євромайдану на Майдані Незалежності.
ТегиТеги:

Реклама