<
>

Реклама

Трибуна Ультрас

Київське божевілля та розтрощені ворота (Відео)

Spy-Football.com

5/6/2015 , 12:12

Фінал Кубка України на НСК Олімпійський закінчився неприємним інцидентом. Після завершення обов’язкових п’яти ударів в післяматчевій серії пенальті, коли рахунок став 3: 3, кілька фанатів Динамо не дотримали емоцій і вибігли на бігові доріжки. Через якийсь час їх вдалося повернути на свої місця.

Але це був лише початок – після того, як Олександр Шовковський відбив вирішальний пенальті і приніс Динамо перемогу в Кубку, на поле вилетіло кілька тисяч уболівальників. Спершу вони просто святкували, веселилися, вітали футболістів, а пізніше деякі “відзначилися” тим, що зламали ворота на стадіоні.

69027114b8b2222891b5c7801e5ba4f4

Спершу уболівальників просили повернутися на трибуни футболісти в особі Олександра Шовковського і Олега Гусєва, потім до них спустився віце-президент UEFA Григорій Суркіс.

У підсумку лише через 15 хвилин уболівальники залишили поле для проведення церемонії нагородження. Заспокоїти уболівальників і змусити покинути поле вдалося тільки після виконання національного гімну України.

А тим часом, в інтернеті виставили на продаж шматок від воріт, зламаних вболівальниками після матчу. Про це повідомив в Facebook руфер Мустанг

“Не втримався. Для тих, хто не дивиться. Фінал чемпіонату України з футболу, серія пенальті. Динамо програвало Шахтарю, але вирвали перемогу 5-4. Тисячі уболівальників вибігли на поле, поламали ворота і ось вже шматки поперечини виставляють на продаж”, – прокоментував Мустанг виставлений ним скан оголошення.

Реклама