<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Гравці "Динамо" на 20 мільйонів бідніші "гірників"

Spy-Football.com

5/4/2013 , 13:29

dinamo-shxterУ турнірній таблиці чемпіонату української Прем’єр-ліги донецький «Шахтар» випереджає київське “Динамо” на 16 очок.

Перед прийдешнім недільним протистоянням українських грандів цікаво з’ясувати, яку перевагу чемпіон країни має перед чинним віце-чемпіоном у питанні зарплат футболістів.

За даними наших колег зі сайту vzglyad.net.ua, у наставників «Шахтаря» – Мірчі Луческу і «Динамо» – Олега Блохіна ідентичні оклади – $3 млн на рік. Серед гравців, що знаходяться на контрактах в київському клубі, відразу чотирнадцять мільйонерів, а у «гірників» на одного більше – 15. Але зате в донецькому клубі відразу дев’ять футболістів мають зарплати в $2 млн і більше мільйона, а в «Динамо» такий гравець є тільки один.

Звертають на себе увагу і відверті «перекоси» в окладах деяких гравців. Наприклад, самий високооплачуваний футболіст київського «Динамо» Олександр Алієв зараз набирає форму в другій команді в компанії з нерозлучним другом Артемом Мілевським, який в нашому рейтингу займає третє місце по оплаті праці в «Динамо». І це незважаючи на те, що Артем втратив довіру Олега Блохіна, пропустив всі зимові збори команди і не зможе допомогти їй навесні. Однак зарплату йому нараховують “по фен-шую”, адже термін дії контракту Мілевського з «Динамо» закінчується тільки цього літа.

Куди він після цього піде – справа десята, але щиро шкода, що Ігор Суркіс змушений платити опальному форварду величезні гроші просто тому, що у того чинна угода. На пару місячних зарплат Мілевського можна було б цілком зробити кілька дитячо-юнацьких шкіл. Можна скільки завгодно розмірковувати на цю тему, неприємну як для Суркіса-молодшого («хочу чи не хочу, а повинен платити – контракт»), так і для Мілевського («яке вам діло до моїх грошей?»). Але такі суворі реалії сучасного професійного футболу, і від них нікуди не дітися.

Відзначимо також, що в топ-п’ятірці найбільш високооплачуваних «динамівців» троє українців, у «гірників» же – тільки Дмитро Чигринський, решта – іноземці.

У підсумку сумарна зарплата двадцяти найкращих футболістів «Динамо» разом з головним тренером становить $22,7 млн ​​на рік. У «Шахтаря» гравці основної обойми і Мірча Луческу «з’їдають» за рік $40,1 млн. Справа, звичайно, не тільки в цифрах (а може і далеко не в них), але не в останню чергу саме завдяки високим зарплатам «Шахтар» став топ-клубом України.

bfootball.com.ua

ТегиТеги:

Реклама