<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Перша ліга за рік заробила стільки ж, скільки Мілевський отримує за день

Spy-Football.com

5/7/2013 , 12:33

1364286308_dogovornye-matchiЯк вдалося дізнатися “Вістям”, за минулий чемпіонат дев’ять клубів, що входять в так званий офіційний телевізійний пул (“Шахтар”, “Металург” Д, “Чорноморець”, “Іллічівець”, “Зоря”, “Таврія”, “Ворскла”, “Говерла” і “Металург” З), заробили в сумі $ 7,2 млн за трансляції в Україні і ще $ 0,7 млн ​​- за продаж картинки за кордон. Разом – $ 7,9 млн, які розподілені між командами в першу чергу за спортивним принципом: “Шахтар” – найбільше, “Металург” З – менше всіх.

Які гроші за ТБ виручили представники альтернативного пулу (“Динамо”, “Дніпро”, “Металіст”, “Арсенал”, “Волинь”, “Карпати” і “Кривбас”), невідомо. (ФК “Карпати” нещодавно повыдомляли, що у них найвигідніші умови і вони заробили на трансляціях більше всіх, але конкретної суми не назвали- SF)

До речі, в минулому сезоні перші гроші заробили і клуби першої та другої ліг. Цифри несумірні з Премєр-Лігою. За інформацією “Вістей”, у другій лізі – 19 тис. грн за сезон, в першій – 31 тис.грн Це трохи менше денної зарплати Артема Мілевського в “Динамо” (він сам називав суму $ 1,5 млн доларів на рік, що становить $ 4, 1 тис. на день).

Джерело: Вести

ТегиТеги:

Реклама