<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Чому ФФУ не зацікавило розслідування матчу "Карпати" - "Говерла"?

Spy-Football.com

5/9/2013 , 11:34

ffu_engВ українських ЗМІ знову з’явилася інформація про договірний матч у Прем’єр-лізі і знову за участю львівських «Карпат».

За інформацією видання «Чемпіон», головний тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний після матчу 8 туру з «Ворсклою» (1:2) звинуватив гравців команди у здачі матчу з «Карпатами». Той матч завершився мінімальною перемогою львів’ян з рахунком 1:0.

Про це він сказав в роздягальні після гри. Підтримав тренера і віце – президент «Говерли» Олександр Шуфрич.

Також Грозний в роздягальні заявив, що подає у відставку. Втім, гравцям команди вдалося умовити Грозного залишитися. Тренер сказав, що залишиться на два матчі, а далі буде думати.

Незадоволений грою своєї команди віце-президент клубу Олександр Шуфрич заявив, що гравці будуть оштрафовані за результат.

«Ми ж бізнесмени. Ми знаємо, що для футболістів слова, честь клубу – їм це чуже. Вони знають тільки фінансову сторону футболу, тільки її і поважають. Вони не поважають ні вболівальників, ні свого тренера, ні керівництво, ні себе, ні своїх дружин і дітей. Вони поважають тільки гроші», – повідомив Шуфрич.

Як видно в коментарі топ-менеджера клубу немає ні слова про гру.

Після появи цієї інформації тренер ужгородців спростував, що звинувачував своїх гравців.

«Я не звинувачував гравців у здачі матчу, а всього лише підкреслив, що їх настрій на зустрічі з лідерами не повинен відрізнятися від настрою на поєдинки з іншими командами прем’єр-ліги», – заявив Грозний.

Незважаючи на те, що всі ці заяви викликали резонанс у ЗМІ і у вболівальників, чиновники УПЛ і ФФУ встали в свою улюблену позу- страуса.

Керівники вітчизняного футболу ніяк не відреагували на заяви, які в черговий раз завдали удару по репутації українського футболу. Хоча по-хорошому необхідно було б провести розслідування за заявленим матчем або хоча б зібрати експертну раду, яка б зробив висновок про наявність спортивної боротьби в цьому поєдинку.

Тим більше, що « Карпати» вже двічі були спіймані на участі в іграх без ознак спортивної боротьби.

Але думаю, що ФФУ нецікаво очищати український футбол від корупції, це ж грошей не приносить, на відміну від штрафів клубів за скандування образ. Це підтверджують матеріали справи по матчу «Карпати» – « Металіст», коли Стороженко пропонував Ярославському залагодити справу, але останній відмовився.

А нещодавно перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко заявив, що представники ФФУ попереджають українські клуби, які УЄФА підозрює в участі в договірних матчах.

Таким чином, федерація просто намагається зробити все, щоб не було ніяких розслідувань щодо чесності ігор, хоча, словами президента ФФУ Анатолія Конькова, договорняки в Україні є.

За матеріалами: sport.dozor.com.ua

ТегиТеги:

Реклама