<
>

Реклама

Поза грою УкраЇна

Ахметов хоче змінити президента ФФУ?

Spy-Football.com

5/3/2014 , 15:39

rinat_akhmetovАхметов хоче змінити президента ФФУ? Не виключено, що таким чином Ахметов намагається знайти місце у футболі своєму одному з найближчих соратників та давніх друзів Равілю Сафіулліну, що був звільнений новою владою з посади міністра молоді та спорту.

Революція в країні дісталася і до футболу. Окрім перенесення матчів двох стартових турів чемпіонату України, “люстрацію” у футболі вирішили перенести на керманича Федерації футболу України Анатолія Конькова. Останні кілька днів на боса ФФУ іде справжнє полювання.

Причому ноги самої “люстрації” розстуть з самої ФФУ. Головним та таємним революцінером футболу, є перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

Людина, яка прийшла у ФФУ на хвилі боротьби із Суркісом, і яка все життя відстоювала інтереси донецького “Шахтаря”, навіть працюючи у Професіональній футбольній лізі, нині планує взяти нову висоту – посаду президента ФФУ.

На минулому тижні, як відомо Будинок футболу намагалися захопити люди, котрі називали себе то Правим сектором, то ультрас “Динамо”, а виявилися проплаченими “тітушками”. Тоді за усім цим деякі побачили “вуха” Суркіса та його бравого солдата Кочєтова. Хоча, як зазначають джерела “Чемпіона” з оточення Суркіса-старшого, він сам був в шоці від цієї новини, і це не його метод роботи.

Цікаво, що за п`ять хвилин до самого захоплення ФФУ, Будинок Футболу терміново залишив саме Анатолій Попов.

Після проваленого захоплення влади у Будинку футболу розпочалися події, які і без того дестабілізують ситуацію у футболі.

За інформацією “Чемпіон”, саме Попов кілька днів тому вночі обдзвонював членів виконкому, і казав, що президент ФФУ Анатолій Коньков самовідсторонився від посади, тому прохав скликати позачерговий виконком, а після і конгрес. На запитання одного з членів виконкому “як він це зрозумів?”, Попов відповів, що він його шукає вже декілька днів.

Але працює на цій ниві Попов не сам, а заручився повною підтримкою народного депутата Віталія Данілова. Причому, саме Данілов з Поповим мали аудіенцію ще у минулому році в Ріната Ахметова, да жалілися на роботу Конькова. Тоді Ахметов дав їм зрозуміти, що не збирається втручатися у роботу ФФУ. У самій же ФФУ, як стверджують джерела, Попов ставить себе як людина Ахметова, яка діє згідно його вказівок. Нагадаємо, що після відставки з Професіональної футбольної ліги Попов кілька років працював на одній з керівних посад у донецькому “Шахтарі”. Цілком імовірно, що в останні кілька тижнів Ахметов змінив свою думку.

Не виключено, що таким чином Ахметов намагається знайти місце у футболі своєму одному з найближчих соратників та давніх друзів Равілю Сафіулліну, що був звільнений новою владою з посади міністра молоді та спорту. Хоча існує і варіант “поповщини”, тобто намагання Попова під прикриттям Ахметова скинути Конькова “втиху”.

Нова ж влада міністерства молоді та спорту нині не втручається в ситуацію навколо Конькова і поки ніяк не коментує спроби змістити президента ФФУ з цієї посади.

Джерело Чемпіон

ТегиТеги: Ахметов ФФУ

Реклама