<
>

Реклама

Поза грою Spy News

"Карпати" тормозять оголошення вердикту Лозани

Spy-Football.com

5/7/2013 , 12:46

1373012286_1Арбітражний суд Лозанни знову відкладає вердикт. Причина в тому, що Україна не заплатила.

Вердикт Лозанни по нібито договорняку “Металіст” – “Карпати” не з’явився і через три тижні після того терміну, про який у Києві говорив генсек суду Метью Ріб. “Все готово, залишилися формальності. Якщо не за тиждень, то в середині червня рішення буде прийнято”, – обіцяв він наприкінці травня. На дворі вже 5 липня. І у відповідь на запит, коли ж буде поставлена ​​крапка, з Лозанни прийшла відповідь: “Спасибі за інтерес до роботи спортивного арбітражного суду. Інформуємо вас, що справа як і раніше в розгляді. Дата оголошення рішення невідома”.

“Рішення знову відкладається на невизначений термін, тому що українськими учасниками не сплачені витрати суду”, – розповів джерело в процесі.

Лозанна пред’явила апелянтам і відповідачу (ФФУ) новий рахунок за роботу трьох арбітрів у цій справі – 120 тисяч франків ($ 128 тис.). “Свою частину цієї суми сплатили всі, окрім” Карпат “, – говорить джерело. – Виходить нестандартна ситуація – розв’язка спору поставлена ​​в залежність від фінансових умов: немає грошей – немає вердикту. Але не можуть же вони залишити справу без рішення?

“До речі, за словами співрозмовника, між учасниками процесу була спроба укласти мирову угоду. “Не факт, що суд прийняв би його до уваги. Але якби прийняв, це могло дозволити закрити справу – з відміною всіх рішень на місцевому рівні. Але угоди не відбулося: на нього пішли всі, крім львів’ян”

.Нагадаємо, ФФУ три роки тому покарала клуби зняттям дев’яти очок, а гравців і посадових осіб – штрафами до 10 тисяч доларів і відлученням від футболу до п’яти років. Але ці санкції не набули чинності, так як прострадавшіе сторони звернулися з апеляціями до суду Лозанни.

sport.segodnya.ua

ТегиТеги:

Реклама