<
>

Реклама

Поза грою Крим

Красильников: Україна запровадила кріпацтво на гравців

Spy-Football.com

6/8/2014 , 16:09

sha_sevСевастопольський футбольний клуб СКЧФ намір завершити процедуру атестації в Російському футбольному союзі (РФС) до 8 серпня. Про це кореспонденту ИТАР-ТАСС повідомив президент клубу Олександр Красильников.

Президент клубу підкреслив, що на даний момент його більше хвилює проблема підбору футболістів, ніж проходження процедури атестації.  “Україна фактично оголосила кріпосне право на футболістів, – підкреслив він.

– Це пов’язано з громадянством. У них є російські паспорти, проте в системі TMS (Transfer Matching System – міжнародна онлайн система для футболістів, контролююча угоди між клубами) вони проходять як українські футболісти.

ФІФА і УЄФА необхідно розібратися в ситуації, тому що за даних обставин футболісти позбавлені права працювати і заробляти гроші. Ми візьмемо футболістів на забезпечення, не кинемо ж ми їх на вулиці. Але грати навіть на рівні другого дивізіону вони не зможуть – їм доведеться виступати в першості Криму. В даному питанні ми розраховуємо на підтримку і допомогу з боку РФС”.

У другому російському дивізіоні участь іноземних футболістів заборонено.

Нагадаємо,  РФС, всупереч рекомендаціям ФІФА, таки включила кримські клуби в чемпіонат Росії. Федерація футболу України поки не визначилася з датою засідання виконкому, на якому розглядатиметься питання, як саме діяти у відповідь на таке рішення росіян. Поки що ж прес-секретар ФФУ Павло Терновий не втомлюються заявляти про позицію ФФУ : “Крим – це Україна!”.

ТегиТеги: Севастополь

Реклама