<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Йому релігія не дозволяє грати за "Ньюкасл"

Spy-Football.com

6/8/2013 , 14:10

sisse_patrisВся справа в тому, що у «сорок» з’явився новий спонсор – компанія Wonga, яка займається видачею короткострокових кредитів.

А така діяльність, виявляється суперечить релігійним поглядам Папіса Сіссе, який сповідує мусульманство.

Саме через це сенегалець відмовився одягати нову форму і був відправлений тренуватися наодинці, оскільки конфлікту із керівництвом клубу залагодити не вдалося.

Цікаво, що іншому мусульманину «Ньюкасла» Хатему Бен Арфа нова емблема нічим не заважає. Що буде надалі з Сіссе – невідомо, але повідомляється що ним активно цікавляться в Німеччині та Росії, повідомляє Daily Mirror.

Не будемо стверджувати на чиєму боці правда, але не хотілося б, щоб футбол був настільки змішаний з релігією. Настільки, що навіть «Барселона» заради мусульманства погодилася змінити свою емблему.

Нагадаэмо ,що за інформацією іспанської преси, синьо-гранатові можуть прибрати хрест святого Георгія зі свого герба. У Саудівській Аравії вже давно продається продукція “Барселони” із зміненою емблемою клубу. Причиною для подібного кроку послужила боязнь образити почуття мусульман, оскільки червоний хрест був на щитах учасників хрестових походів, і тому подібний символ не схвалюється в мусульманських країнах.

P.S. Цікаво, якби, скажімо, одного дня “Бешикташ” став суперклубом і приїхав зі своїм турне в Україну, чи прибрали б півмісяць з емблеми?

за матеріалами bfootball.com.ua

ТегиТеги:

Реклама