<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Алієв: До фіналу кубка ми з Мілевським готувалися в ресторані

Spy-Football.com

6/3/2013 , 12:15

party2-31Півзахисник київського “Динамо” Олександр Алієв став гостем нового випуску програми “Один на один з Гамулою” на телеканалі “Футбол”.

В ексклюзивному інтерв’ю футболіст вперше розповів ведучому Ігорю Гамулі, що сталося з ним і Мілевським у фіналі Кубка України 2008 року:

– Що сталося c тобою перед фіналом Кубка України? Багато чуток ходить, що тебе просто занесли на гру.

– Ні, такого не було. Ми тоді виграли у “Закарпаття” 4:0 і через три дні у нас була гра фіналу кубка в Харкові. Так, ми з Мілевським порушили режим, і я не буду цього приховувати.

– А що ви зробили? Виїхали з бази?

– Ми не виїхали і не втекли. Просто по поверненню на базу ми поїхали в ресторан, почали готуватися до кубка України.

– Ти розумів, що це фінал Кубка?

– У той момент не розумів. Думав, що раз у нас йде все успішно в чемпіонаті, без особливих проблем усіх обіграємо, тому були впевнені, що і “Шахтар” обіграємо.

Але за наші провини ми були покарані – я вийшов в основному складі, відіграв 70 хвилин і виглядав огидно. За перші 15 хвилин я навіть м’яча не торкнувся. Після гри нас оштрафували і мене перевели в дубль.

– А Мілевський як себе відчував?

– Тема замінив мене на поле і, звичайно, він теж неважно себе почував. Після цієї гри нас звинуватили у поразці, сказали, що “Динамо” програло кубок через нас.

– А ти сам як думаєш?

– Я вважаю, що ми з Темою дійсно підвели команду.

 footballua.tv

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама