<
>

Реклама

Дівчата Spy News

Що роблять дружини футболістів, поки чоловіки грають...

Spy-Football.com

6/1/2014 , 11:31

zheny_footbolistovОстаннім часом заняття спортом серед дівчат набуває все більшого поширення . У моду входить відвідування тренажерного залу і жіночий фітнес. Особливе значення гарна фізична форма має для дружин спортсменів. Так , наприклад , серед других половинок футболістів важко зустріти дівчину, яка б не стежила за своєю фігурою.

Напевно , найбільш відома серед дружин футболістів , ікона стилю , Вікторія Бекхем не може й дня прожити без тренувань у залі. Її чоловік Девід Бекхем в одному з інтерв’ю заявив , що Вікторія просто одержима фітнесом і щоранку починає з тренування і пробіжки. Навіть після народження четвертої дитини Вікторія Бекхем відразу ж привела себе у форму завдяки заняттям пілатесом зі своїм особистим тренером.

Не відстають від дружин зірок світового футболу і подружжя українських футболістів. Найпоширенішими видами тренувань серед наших дівчат є йога , пілатес і , звичайно , тренажерний зал.

Дружина футболіста київського « Динамо » Олександра Шовковського , світська левиця Ольга Альонова серед всіх тренувань для себе виділяє йогу. Зробивши короткочасну перерву в заняттях після народження дочки , зараз Ольга знову взялася за приведення в гармонію душі і тіла. Більш того , буквально з самого народження її дочка Олександра також привчається до цього чудового виду спорту.

Деякий час тому дружини футболістів «Шахтаря » наочно продемонстрували своє ставлення до спорту , погодившись на фотосесію в одному з фітнес- клубів Донецька , і розповіли про свої пристрасті в залі.

Так , Ірина Кучер , дружина футболіста Олександра Кучера , зізналася , що займається в тренажерному залі не рідше п’яти разів на тиждень. Серед напрямків фітнесу для себе виділяє аеробіку , степ і лейзілегс .

Ольга Ракицька більше віддає перевагу більш спокійним заняттям , таким як йога та пілатес , при цьому максимально приділяючи увагу дієті.

Дружина екс – футболіста донецького « Шахтаря » і збірної України Олександра Рибки , молода мама , Наталя вважає , що дівчина обов’язково повинна стежити за собою і відчувати себе стрункою і красивою завжди , а вже тим більше , коли чоловік – відомий футболіст , до якого прикута особливо увага громадськості.

Робота над собою – нелегка праця і потребує докладання максимуму зусиль. Дівчата і дружини футболістів , як виявилося , приділяють своїй формі не меншу увагу , ніж їх відомі чоловіки .

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама