<
>

Реклама

Трибуна FIFA

ФІФА: Росія має відмовитися від прийняття кримських клубів та асоціацій

Spy-Football.com

6/6/2014 , 15:51

FIFAТекст офіційного листа генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке на адресу чинного президента РФС Миколи Толстих, а також учасників конференції РФС, анонсованої на суботу, 7 червня 2014 року.

ФІФА

Президенту Російського футбольного союзу пану Миколі Толстих

Шановний Президент,

Ми підтверджуємо отримання Вашого листа від 2 червня 2014 року, розвиток подій за яким ми ретельно відстежуємо. У цьому зв’язку ми взяли до уваги, що зокрема Ваш лист поінформував нас про намір прийняти Федерацію футболу Криму, Федерацію футболу Севастополя і кілька клубів в Російський футбольний союз (РФС) і що Ви, очевидно, просите схвалення ФІФА в цьому зв’язку.

У цьому контексті ми хотіли б підкреслити, що згідно ст. 84 Статуту ФІФА асоціації, ліги або клуби, афілійовані до Членів ФІФА, можуть приєднатися до іншого Члена ФІФА або приймати участь у змаганнях на території цього Члена у виняткових обставинах. Більш того, в кожному такому випадку, дозвіл має надаватися обома відповідними Асоціаціями Членами ФІФА, відповідною Конфедерацією і ФІФА. Згідно листа, який Ви представили нашій увазі, виглядає, що РФС має намір афілійювати асоціації та клуби, які вже афілійовані до Федерації футболу України, а в такому випадку мабуть повинна застосовуватися ст. 84 Статуту ФІФА.

У виду вищевказаного і беручи до уваги, що правова і фактична ситуація, що відноситься до Вашого запиту не ясна, ми шанобливо повідомляємо Вам, що ми не можемо розглянути питання про схвалення на даному етапі. Більше того, ми настійно рекомендуємо, щоб Генеральна асамблея РФС не приймала відповідні асоціації та клуби до того, як буде роз’яснена правова і фактична ситуація і будуть отримані відповідні дозволи згідно ст. 84 Статуту ФІФА, за наявності необхідних умов для цього.

Крім того, ми радимо Вам проінформувати УЄФА про цю ситуацію, оскільки очевидно, що це питання стосується переходу асоціацій та клубів з однієї з її асоціації в іншу.

І нарешті, ми люб’язно звертаємо Вашу увагу на той факт, що дана інформація є спільною по своїй суті і отже не перешкоджає тому, що може виникнути ситуація, в якій будь-який компетентний орган може прийняти рішення з цього або подібного питання в майбутньому.

Дякуємо за Вашу увагу до вищевказаного.

Щиро Ваш,

Жером Вальке, генеральний секретар ФІФА

Реклама