<
>

Реклама

Трибуна fc kuban

Фанати з ФК Кубань заявили про підтримку України

Spy-Football.com

7/5/2014 , 9:04

kub

З журналістами вийшли на контакт молодіжна організація ” Кубанська хвиля » і ультрас ФК ” Кубань” . Вони прокоментували ситуацію у своєму краї і своє ставлення до Москви і Україні – пише портал osp-ua.info.

” Нові революційні події на батьківщині наших предків не дозволяють нам займати нейтральну позицію і відсторонено спостерігати за всім , що відбувається – заявили вони. Ми , козацька молодь Кубані вирішили заявити про свою підтримку України . Після революції рр. 1917-1922 . нас , козаків , відокремили від вас , розкуркулювали , ми пережили знищення , великий Голод , війну , репресії , і ми не забули про це. Продовжувачі справи чекістів зараз грабують наш край: менти управляють наркотрафіком , кадировці бєспрєдєл по всій Кубані , безкарно грабуючи і гвалтуючи під дахом ФСБ.

Путін , Гундяєв і інші кремлівські карлики будують палаци , багатше вашого Міжгіря , а нас , простих людей , обдирають до нитки. На олімпіаді путінський режим награбував близько 100 доларів мільярдів , і готує наступні розпили .

Нас всіх теж дістала ця кримінальна окупація , і ми усвідомлюємо , що наш головний ворог знаходиться в Кремлі. У старшого покоління багато совка в головах. Але молодь прокидається , стає більш свідомою і все більше звертається до власної історії.

Всі ми усвідомили , що наше майбутнє не з гнобителем – Кремлем , а з нашою історичною батьківщиною – Великою Україною . Революція і повалення кримінальної окупації у вас дають нам приклад для наслідування і натхнення в боротьбі з путінським режимом. Одночасно ми розуміємо , що сили наші нерівні , тому ми будемо чекати визвольну Українську Армію на землях сонячного Кубанського краю. Слава Україні ! “

Реклама