<
>

Реклама

Поза грою LVIV

Шахтарю у Львові уже не раді (Відео)

Spy-Football.com

7/11/2014 , 9:05

Те, чого не показали в трансляції! Під час матчу Ліги Чемпіонів між «Шахтарем» та БАТЕ Мірча Луческу попросив уболівальників Львова не вивішувати банери з закликами до УЕФА і не використовувати фаєри. У відповідь над трибуною, де сиділи прямі фанати «Шахтаря» з`явилося ось таке оголошення:

lviv-SHahtar

Чому львів’яни вболівають за «Карпати», але частіше відвідують матчі «Шахтаря»? І при цьому, може комусь і парадоксально, проте палко підтримують команду!

Нещодавно з’явились чутки, що «гірники» хочуть цілком перебратися до Львова. Подейкують, власник поки що донецького клубу, Ринат Ахметов навіть хочевикупити «Арену-Львів».

17 червня 2012 року «Арена» прийняла свій останній матч Євро-2012. А восени того ж року тут перестали проводити свої поєдинки «Карпати». Після цього спортивна діяльність стадіону «впала в анабіоз». І лише кілька місяців тому «Арена» знову ожила. Здебільшого завдяки іграм «Шахтаря».  »Гірників» львів’яни не позбавили своєї підтримки. Цим засвідчили свою гостинність. Та й за комфортним євростадіоном містяни, вочевидь, встигли засумувати.  На стадіоні «Україна» із вболівальниками в цьому сезоні скрутно. Хоча за офіційними даними, «зелено-білих» у кожному домашньому матчі підтримують від 4-ьох до 8-ми тисяч людей, та фанати запевняють: ці цифри навмисне завищують у 2-3 рази. Своєю грою «Карпати» аж ніяк не мотивують львів’ян прийти на стадіон. Хоча вірні фанати у них ще залишились.  Та напівпорожні трибуни «України» — не лише вина «антирезультатів» «Карпат».

За останні 30 років значно змінились вболівальницькі традиції Львова.  А напередодні фанів львівської команди вразила звістка: команду Йовічевіча позбавили шести турнірних очок і тепер вони «у мінусі». Попсувала карму «гривастих» невиплата коштів «екс-карпатівцю» Богатінову. Та прихильники «Карпат» не виключають: опустити «левів» на дно турнірної таблиці, а того гляди, «запроторити» їх у Першу лігу— задум Ахметова. Таким чином власник «Шахтаря» хоче, аби глядачі приходили підтримати лише його команду.  Та позаяк до завершення сезону ще 16 турів, у «Карпат» достатньо часу, аби повернути і очки, і симпатію львів’ян.

11na11.com

Реклама