<
>

Реклама

Трибуна ultras

Українські ультрас домовилися з хорватами про ненапад

Spy-Football.com

7/3/2017 , 12:21

Українські ультрас напередодні поєдинку відбіркового циклу на ЧС-2018 проти команди Хорватії домовилися з колегами з протилежного табору про ненапад.

Напередодні гри збірних Хорватії та України хотіли б довести до відома всіх, хто вирушає в Загреб відвідати цей матч, наступну інформацію.

На даний момент досягнута попередня домовленість з фанатами різних хорватських клубів про «ненапад» на цьому виїзному, для нас, матчі. Ініціатива виходила з нашого боку і хорватські фанати її підтримали.

Війна на Балканах в 90-х роках і події останніх років в Україні – дуже схожі. Саме тому – кількість добровольців з Хорватії, які зараз борються на Сході України, одна з найбільших, з числа європейських країн. Для нас, українських фанатів, є речі набагато важливіші субкультурних конфронтацій. Нам нема чого «ділити» з хорватами. Під час матчу-відповіді наших збірних, який відбудеться в Україні, ми зробимо все залежне з нашого боку, щоб перебування фанатів з Хорватії у нас в гостях пройшло в позитивній атмосфері та без інцидентів.

Звертаємося до всіх, хто збирається відвідати гру в Загребі: поводьтеся адекватно і шанобливо по відношенню до місцевих жителів, як на стадіоні, так і за його межами. Не створюйте конфліктні і провокаційні ситуації. Протистояння в цей день має бути тільки на полі – між нашими збірними.

У свою чергу хотіли б звернутися до тих хорватських фанатів, для кого ця інформація буде неочікуваною: сподіваємося на ваше розуміння і просимо підтримати цю ідею.

Під цим текстом підписуються фанати наступних клубів, які вирушають на виїзд в Загреб:
Динамо Київ
Дніпро
Карпати Львів
Металіст Харків
ЦСКА Київ
Чорноморець Одеса

Нагадаємо, матч Хорватія – Україна відбудеться 24 березня на стадіоні Максимір в Загребі.

На поточний момент у відбірковій групі I збірна України займає 2-е місце з 8 очками після чотирьох матчів. У Хорватії – 1-е місце з 10 пунктами.

ultras.org.ua – Ультрас України

Реклама