<
>

Реклама

Трибуна ультрас

Бійка фанатів Вереса та Арсеналу (Відео)

Spy-Football.com

7/9/2015 , 20:31

Півтора роки тому було підписано фанатське перемир’я. Так як ініціаторами перемир’я були фанати Динамо, задача зводилась до того, що потрібно зв’язатись з усіма двіжами, з ким хохли не мали прямих контактів, і донести до них суть ідеї, а також вислухати всі додаткові пропозиції та умови.

По факту умов було дві: фанати тернопільської Ниви не хотіли розповсюджувати перемир’я на ФК Тернопіль, а хохли поставили умову не розповсюджувати перемир’я на київський Арсенал. І якщо перших досить швидко вдалось переконати “стиснути зуби і терпіти”, то з другою умовою погодились всі двіжі Прем’єр-ліги, і у фанатів нижчих ліг вже не лишалось вибору.

Тим не менш в Києві ситуація лишалась спокійною – Арсенал опустився до рівня аматорів і фанати Динамо просто закривали очі на їх існування, якщо і відбувались невеликі сутички чи псування графіті, то ці факти замовчувались щоб не хвилювати фанатську спільноту. Абсолютно спокійно пройшли два хокейні дербі, де були присутні фанати обох команд. Про те, що червоно-синіх “можна чіпати”, по суті знали всі, але ніхто не хотів починати першим. І ось, не витримали нерви у фанатів рівненського Вереса, вчора після матчу в Рівному відбулось те, що добре видно на відео.

Отже, з сьогоднішнього дня все буде трошки інакше, але це жодним чином не означає, що фанатському перемир’ю кінець і старі часи повертаються… Як оцінювати вчинок рівнян нехай кожен вирішує сам, але тепер кожен двіж як мінімум Другої ліги мусить пам’ятати, що матч з Арсеналом може закінчитись досить непередбачувано і до цього потрібно бути готовим.

Реклама