<
>

Реклама

Поза грою РФС

У Кримських клубів немає шансів, але ЧС у Росії не відберуть

Spy-Football.com

7/6/2014 , 15:35

rusНа позачерговій конференції РФС було прийнято рішення відкласти на пізніший термін розгляд питання про включення Федерації футболу Севастополя та Республіканської Федерації футболу Криму.

При прийнятті даного рішення РФС враховував рекомендації ФІФА і УЄФА.

“Немає ніяких шансів на старт кримських клубів у чемпіонаті Росії – ні в прем’єр-лізі, ні в нижчих дивізіонах, – заявив почесний президент Російського футбольного союзу (РФС) В’ячеслав Колосков. Окреслити свою позицію і довести ФІФА свою правоту – це довгий процес, а перед чемпіонатом світу цим ніхто не займатиметься “.

“Занадто багато узгоджень доведеться провести, а для того щоб їх отримати, потрібно знайти контакт з Федерацією футболу України, ФІФА та УЄФА. І тільки потім можна застосувати статтю регламенту ФІФА про приєднання нових асоціацій. Потрібна дуже потужна доказова база. Вона у нас є, але потрібно її роз’яснювати юридичним органам ФІФА та УЄФА “.

Питання про включення федерацій футболу Криму і Севастополя до складу РФС не може відбитися на проведенні чемпіонату світу 2018 року в Росії.

“Санкції могли б бути аж до тимчасового виключення (РФС зі складу міжнародних організацій). Мова , звичайно, не йшла про проведення чемпіонату світу 2018 року, але якби ми не поправили ситуацію, нас би просто позбавили можливості проводити міжнародні змагання. Але ситуацію , повторюся, ми поправили, і проблем з світовою першістю не буде “, – сказав Колосков журналістам.

 

Реклама