<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Ми — українці. Заява ультрас "Динамо"

Spy-Football.com

7/4/2013 , 12:50

ultras_dynamoОстаннім часом навколо Ультрас “Динамо” Київ склалась непроста, та не дуже приємна ситуація.

Після всім відомих подій на матчі проти “Карпат” у серпні було затримано одного з фанатів, щодо якого зараз порушено кримінальну справу. Та головне навіть не це, а те, що за останній місяць, як гриби після дощу почали з’являтися новини, де все більше згадується слово “тероризм” у контексті ЄВРО 2012 і не тільки його. Силові структури чомусь вирішили, що головними ворогами ЄВРО, та й, мабуть, усього українського народу будуть саме футбольні фанати та студенти, серед яких планують проводити роз’яснювальну та профілактичну роботу щодо відповідальності та загальної небезпеки від тероризму. При цьому ті ж самі структури не зауважують, або не хочуть зауважувати людей, які використовуючи своє становище та підконтрольні ЗМІ, роблять усе можливе, аби внести розбрат між українцями.

Зрозуміло, що такі новини з’явилися не просто так і, як то кажуть, якщо зірки спалахують, то це комусь потрібно.

З такими новинами ми підійшли до головного матчу української Прем’єр-ліги “Динамо” Київ — “Шахтар” Донецьк, до якого прикута увага всієї країни. Також напередодні цієї події загострювали і так непросту ситуацію деякі інтернет-видання та користувачі всесвітньої мережі, що нагнітали пристрасті перед грою, і своїми “новинами” та відверто провокаційною манерою подачі інформації робили прірву між уболівальниками “Динамо” та “Шахтаря” ще глибшою і робили все можливе, аби протистояння почало переходити від суто навколофутбольного — до громадянського.

Тут окремо потрібно пояснити, що наші навколофутбольні стосунки з фанатами будь-якого клубу України, з якими в нас ворожнеча ми ніколи не намагалися підвести до рівня чогось більшого, ніж наш “внутрішній” конфлікт, що стосується тільки фанатів “Динамо” Київ, та, наприклад, фанатів “Шахтаря”, “Металіста”, “Чорноморця” тощо. Водночас, є речі, що важливіші за наші навколофутбольні справи і у важкий час навіть для ворогів, ми без питань будемо солідарні з ними, та в разі необхідності прийдемо їм на допомогу. Тому що насамперед ми — люди, УКРАЇНЦІ, а вже потім — фанати різних клубів. Саме цього розуміння і не вистачає зараз деяким нашим громадянам та політикам.

Також слід зазначити, що ми ніколи не дозволяли собі відкрито підтримувати якісь політичні сили, що зараз є в Україні.
Саме перед цим матчем і склалася ситуація, що переросла суто навколофутбольні стосунки між фанатами “Динамо” та “Шахтаря”, тому приймаючи це до уваги ми спільно з фанатами “Шахтаря”, що підтримували свій клуб на матчі в Києві, ВИРІШИЛИ ВІДМОВИТИСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ОБРАЗЛИВИХ ЗАРЯДІВ У БІК ОДИН ОДНОГО і це нам вдалося на всі 100%. Цим ми хотіли показати всім, що ми насамперед — Українці, і є речі важливіші, ніж футбольні протистояння та все, що походить від цього.

Фанати “Динамо” Київ, як і більшість фанатських угруповань українських клубів є патріотами своєї держави і ми ніколи не намагалися ділити народ України. В нас є фанати-вороги як на заході, так і на сході України, водночас дружні стосунки також склалися — як із деякими фанатськими групами із міст заходу України, так і зі сходу та півдня нашої держави.
В майбутньому наші протистояння, образливі заряди нікуди не дінуться, але ми акцентуємо увагу на тому, що не потрібно спекулювати на цьому в своїх політичних цілях та намагатися фанатські протистояння використовувати для розділення ГРОМАДЯН УКРАЇНИ за територіальною, або будь-якою іншою ознакою.

ТегиТеги:

Реклама