<
>

Реклама

Рейтинги Spy News

11 футболістів, над якими найбільше знущаються в інтернеті

Spy-Football.com

8/8/2013 , 9:04

Артем Мілевський – головний порушник режиму

В Україні над Артемом жартують дуже багато, особливо йому пригадують тусовки у нічних клубах, неадекватні інтерв’ю та відео на YouTube, де він постає в не дуже тверезому вигляді. Слава Мілевського докотилася і до Росії, де його стали асоціювати з Сашею Бородачем – героєм з «Наша Russia».

Дивіться, наш герой зовсім не соромиться і навіть сміється над жартами про себе від студії «95 квартал»:

Пепе – борець проти симулянтів

Вихованець Анатолія Бишовця любить грати жорстко і часто перебільшує, отримуючи не тільки червоні картки, а й тривалі дискваліфікації.

Ігор Денисов – любить гроші

Спочатку Ігор хотів багато грошей і навіть відмовився грати за «Зеніт», а потім перейшов до «Анжи» і ці гроші отримав. Природно, інтернет не залишився осторонь.

Луїс Суарес – канібал-расист

Уругваєць – ідеальний герой для мемів. Спочатку він кілька разів назвав Патріса Евра словом «негреня» і отримав тривалу дискваліфікацію. Коли ця тема трохи приїлася, Луїс вкусив Браніслава Івановича і прославився канібалом.

Джон Террі – любитель чужих жінок

Після того, як весь світ дізнався про зв’язок Джона Террі з подругою Вейна Бріджа, захисник «Челсі» став одним з найпопулярніших героїв мемів, особливо англомовних.

Дмитро Сичов – живе в офсайді

Над Дімою Сичовим почали активно знущатися в інтернеті ще до того, як він різко здав. Нападник любив потрапляти в положення «поза грою» так часто, що став жертвою величезної кількості мемів.

Маріо Балотеллі – атлет без мізків

Маріо може підпалити власний будинок, вилаятися в прямому ефірі, закидати дротиками інших футболістів, але не може самостійно надіти манішку.

Одного разу на Євро-2012 Балотеллі відсвяткував гол настільки геніально, що інтернет виявився завалений виключно такими фотожабами:

Неймар – футбольний Джастін Бібер

Неймара так сильно любили в Бразилії, що він став відомий ще задовго до переходу в «Барселону». Незважаючи на пристойну гру, він уславився футбольним Джастіном Бібером або просто «півником» – в основному через зовнішність і часті симуляції.

Філ Джонс – дуже емоційний хлопець

Захисник «МЮ» знаменитий своїми мимовільними гримасами.

Олександр Кержаков – б’є, але не влучає

Колись кращий нападаючий Росії любив говорити «Бив, б’ю, буду бити», на Євро-2012 він жодного разу не потрапив в створ воріт, чим викликав величезну хвилю гумору не тільки у себе на батьківщині, а буквально днями закінчилася його 261 – денна безгольова серія.

Фернандо Торрес – іспанський Кержаков

Жарти про Торреса практично згасли, але коли іспанець не забивав за «Челсі», вони були наймасовішими у футбольній частині інтернету.

tribuna.com

ТегиТеги:

Реклама