<
>

Реклама

Трибуна barca

Маленький Срна. Барселона хоче підписати 14-річного гравця Шахтаря

Spy-Football.com

8/10/2015 , 11:05

Іспанська Барселона планує підписати контракт з найталановитішим вихованцем донецького Шахтаря 14-річним захисником Академіі донецького клубу (U-15) Аланом Ауссі.

Про це повідомляють джерела Чемпіона в донецькому клубі.

Федерація футболу України тричі визнавала його найкращим футболістом Украіни у своєму віці.

За словами директора Барселони Алекса Санчеса іспанці готові підписати з Аланом тривалий контракт і виховувати його в системі каталонського клубу. Найбільше представників Барселони вразила техніка чотирнадцятирічного захисника, а також його фізичні данні.

В чотирнадцять років Алан Ауссі має зріст 182 сантиметри, до того ж відзначається фантастичною дистанційною швидкістю і є найшвидшим гравцем академіі Шахтаря на дистаціі 30 метрів та 60 метрів. Фахівці стверджують, що Алан схожий за талантом на зіркового Мальдіні.

aussi

Раніше він прославився в академії «Шахтаря» під прізвиськом Маленький Срна. Два роки тому Ауссі був визнаний кращим футболістом міжнародного турніру в Маріуполі – незважаючи на те, що догравав з переломом руки.

«У матчі з командою з Оскола я вже встиг віддати три гольові передачі, а коли виконував четверту, захисник штовхнув мене, і в падінні я зламав руку, – згадував Алан. – Боявся впасти на спину і невдало гальмував руками … Пам’ятаю, що хлопці, тренера відразу стали вмовляти мене на заміну, але я не погодився – гра була відповідальна! Вважаю, що вчинив правильно. У мене була мета проявити себе. Так все і вийшло: у фіналі мені вручили приз кращого гравця змагань ».

А тренер команди «Шахтаря» U-12 Ігор Рябов називав Ауссі справжнім лідером і провідним гравцем: «Ми вибирали капітана таємним голосуванням серед футболістів. Алан переміг практично одноголосно – він користується великим авторитетом у хлопців. Взагалі він може зіграти на будь-якій позиції, але діє по всьому правому флангу, його навіть називають жартома Маленький Срна ».

Нагадаємо, що Алан може стати третім украінським футболістом, який цього року переіде з Украіни до Іспаніі. Влітку з Дніпра до Севіліі перейшов Євген Коноплянка, практично одночасно з ним дублюючий склад севільского клубу поповнив 17 річний Мар`ян Швед. Карпати отримали за свого вихованця 1 млн євро.

Реклама