<
>

Реклама

Рейтинги TOP-5

ТОП-5 футбольних мільйонерів, які рідко грають у футбол

Spy-Football.com

8/1/2014 , 9:07

Зараз стало дуже популярним публікувати різні рейтинги футболістів та їх заробітки. Але ми вирішили скласти список тих , хто практично не з’являвся на футбольних полях , але , тим не менш , входить до списку мільйонерів.

Отже, до вашої уваги пятірка футбольних мільйонерів, які рідко грають у футбол

timohaАнатолій Тимощук
Річний оклад : $ 4.1 млн.

Позаду 18 турів російської Прем’єр -ліги , а Тимощук зіграв усі 90 хвилин лише в трьох матчах. Відверто несолідний показник для колишнього капітана «Зеніту» і другого номера рейтингу найбільш високооплачуваних спортсменів України .

Дмитро Чигринський
Річний оклад : 3 млн $ .

Вимучений травмами Чигринський продовжує отримувати ту зарплату , яка була обумовлена ​​при поверненні з іспанської «Барселони ». Втім , якщо Дмитру вдасться знову вийти на свій рівень , то він зможе відпрацювати витрачені на його утримання гроші, правда тепер уже у Іллічівці

milОлександр Алієв
Річний оклад : 1,5 млн $ .

Вже екс-півзахисник « Динамо – 2 » був готовий грати навіть у Першій лізі , аби не втрачати можливості отримувати гроші за своїм контрактом . Алієва звали в оренду досить пристойні клуби , але півзахисник відмовлявся: сім’ю , мовляв , не хочу перевозити , та й взагалі … Взявши все до останньої копійки , меркантильний і розважливий футболіст вже підшуковує собі нове місце роботи.

Артем Мілевський
Річний оклад : 1,3 млн $ .

Рік тому Артем розраховував отримувати в новому клубі близько двох мільйонів , але не знайшлося в світі такого ФК , який міг би задовольнити запити Мілевського. Важку ношу повісив собі на спину скромний турецький « Газіантепспор » , але не подужав.

Денис Олійник
Річний оклад : 1,2 млн $ .

Ще один « дармоїд » вітчизняного футболу був засланий у дубль Хуанде Рамосом – тренером « Дніпра». Сам Олійник дивується з цього приводу , а іспанський тренер своє рішення не коментує. Втім , за неофіційною інформацією , Дениса згубили якраз гроші – підписав розкішний контракт з «Дніпром» Олійник став менше думати про футбол .

за матеріалами  The Kiev Times

ТегиТеги:

Реклама