<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Кріштіану Роналду застрахував свої ноги на 103 мільйони євро

Spy-Football.com

8/12/2013 , 15:11

Cristiano RonaldoПісля трьох голів , які Кріштіану забив у ворота збірної Швеції , щоб вивести Португалію на Чемпіонат Світу , можливо , ноги Кріштіану коштують вже трохи дорожче. Вони не продаються , але якщо вірити інформації деяких ЗМІ , застраховані на велику суму.

«Реал Мадрид » нещодавно оновив страховий поліс на ноги свого нападника. « Мадрид» хоче бути впевненим , що якщо португалець отримає серйозну травму , то вони отримають гідну компенсацію . Йдеться про суму в 103 мільйони євро. З моменту останнього оновлення сума страховки підвищилася на 3 %.

Королівський клуб не вперше страхує ноги своїх кращих гравців: цю процедуру проходили такі зірки Мадрида як Зінедін Зідан , Давид Бекхем і Рональдо . Підписаний цього літа Гарет Бейл не відстає від своїх попередників : ноги валлійця застраховані приблизно на один мільйон євро , проте хронічна протрузія , з якою Бейл вже перейшов в клуб , не входить в страховку.

Реал Мадрид

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама