<
>

Реклама

Трибуна YARMOLENKO

Ярмоленко: Я хочу піти з чемпіонату України, спробувати себе у сильнішій першості

Spy-Football.com

8/9/2016 , 9:36

ukr_jarmola_gerВінгер Динамо розповів про ситуацію з переходом в Евертон, який не відбувся.

Андрій Ярмоленко розповів про матч збірної України проти Ісландії, прокоментував ситуацію з переходом в Евертон, який не відбувся, а також про очікування напередодні центрального матчу УПЛ проти Шахтаря у Харкові.

Нагадаємо, півзахисник київського Динамо зазначив, що є багато позитивних моментів у грі збірної з Ісландією.

– Що змінилося у грі збірної при новому головному тренерові? І ось, зокрема, у стартовому складі не було номінального нападника. Як гралося при такій схемі?

– На позиції нападника грав Вітя Коваленко. Тренерський штаб вирішив, що він підходить для цієї позиції. Тим більше, у Шахтарі він у декількох матчах грав відтягнутого нападника. Тому я вважаю, що для нього це не нова позиція. Я думаю, що він непогано відіграв і нормально виглядав.

Якщо говорити про гру збірної, то ми почали все-таки більше контролювати м’яч і намагаємося створювати моменти завдяки контролю м’яча, завдяки тим комбінаціям, які награвали під час підготовки до матчу. По-іншому почали грати в обороні. В принципі, дуже багато нового.

Ще не все, звичайно, виходить, тому що всі з різних клубів, комусь трохи легше перебудуватися, комусь важче. Але це справа така, головне – щоб в кінці відбіркового турніру ми були на першому місці.

– Забитий гол підняв настрій?

– Звичайно, підняв. Тому що не вдавалося довгий час, і почала з’являтися критика на мою адресу. Я радий, що вдалося забити, але погано, що ми все-таки не здобули три очки.

– Тепер Ви переключаєтесь на клубні справи. У вас скоро гра із Шахтарем, потім з Наполі у Лізі Чемпіонів. Який у Вас настрій перед цими матчами?

– Із Шахтарем завжди важливі гри, це – українське дербі. Буде важлива гра, всі налаштовуються. Ми розуміємо, що допустили помилку з Ворсклою, і зараз немає права на осічку. Тому що у разі поразки вже буде 6 очок відриву, а це у нашому чемпіонаті все-таки багато. Я думаю, що всі хлопці вийдуть і віддадуть свої сили. Подивимося, чи вдасться нам завоювати позитивний результат, але те, що буде хороша бойова гра – це точно.

– У період закінчення літнього трансферного вікна було знову багато розмов навколо Вашого можливого відходу з Динамо. Скажіть, Ви задоволені своїм нинішнім становищем і тим, як складається Ваша кар’єра? Чи є у вас все-таки бажання піти? І наскільки Ви мотивовані далі грати за Динамо?

– Справді, я хочу піти з чемпіонату України. Я не перший рік про це заявляю. Це знають всі: і керівництво, і головний тренер, що я хочу піти. І надійшла пропозиція від Евертона. Я розмовляв з президентом клубу, але він не пішов мені на поступки. Хоча я вважаю, що заслуговую на те, щоб мені пішли на поступки та допомогли здійснити мрію – спробувати себе в іншому, сильнішому чемпіонаті.

Тому що, коли у мене закінчувався контракт, я вважаю, що зі свого боку зробив все красиво по відношенню до клубу. Я не міг піти безкоштовно, щоб мій клуб не отримав за мене компенсацію. Тому що без Динамо я був би ніким, і ніхто б не дізнався про такого футболіста як Ярмоленко.

Президент клубу пообіцяв мені, що якщо буде пропозиція, то мене відпустять. Але так не сталося. Звичайно, є певна образа, але нічого страшного, я підписав контракт, я це розумію і буду працювати як професіонал. Я не буду ходити та скаржитися, а маю намір працювати та продовжувати вдосконалювати свою гру.

Світлина Дмитра Ларіна
– Пропозиція була лише від Евертона?

– Те, що я знаю, – була від Евертона. Я бачив всі документи, які були відправлені у клуб.

– А коли вона надійшла? Тому що Ігор Суркіс якраз апелював до того, що вона з’явилася буквально в останній момент, а Ви – лідер команди і вам потрібно шукати заміну.

– Пропозиція надійшла за 7 годин до закриття трансферного вікна, а переговори велися досить тривалий термін. Я знаю, що вони розмовляли з президентом клубу досить тривалий період часу, а про що вони розмовляли – я цього вже не знаю, тому що це не в моїй компетенції.

Так, я теж розумію президента. Але ми продали Драговича, і на його місце ми ж нікого не купили. Повторюся, я не тримаю ні на кого зла. Це – футбол, це – бізнес, і тут кожен відстоює тільки свої інтереси. Я розумів, на що йду. Я можу пояснити, чому підписав з Динамо такий довгостроковий контракт. Мені теж не 18 чи 19 років, у футболі всяке буває, бувають травми, і цим контрактом я десь убезпечив своє майбутнє.

Але знову-таки, я не хочу просто сидіти й отримувати гроші, мені це нецікаво. Так, я хочу спробувати себе в іншому чемпіонаті, і якщо це вийде – буду дуже радий. Якщо це не вийде, я буду сумлінно виконувати свій контракт. Головний тренер, мої партнери можуть підтвердити, що я ніколи не пропускав тренувань, не виходжу і не бавлюся на тренуваннях, завжди сумлінно ставлюся до своїх обов’язків. Так має чинити будь-який нормальний футболіст, який поважає себе і ту команду, в якій він грає.

“Футбол 24”

Реклама