<
>

Реклама

Поза грою вибори-2015

Кварцяний прийде - порядок наведе. Топ-9 футбольних людей, які йдуть на вибори

Spy-Football.com

8/10/2015 , 9:38

На стінах, стовпах, деревах, рекламних щитах, у поштових скриньках – тонни макулатури із приємними і не дуже приємними фізіономіями та нехитрими агітаційними гаслами. А це означає, що на носі – місцеві вибори. До дня “Ікс” залишається менше трьох тижнів.

Футбольна тусовка також делегує у цей процес певний відсоток своїх представників. На вибори вони йдуть під різними гаслами і від різних політсил, але на словах переконують, що про краян здатні подбати, як ніхто інший. Отож…

1. Олексій Семененко

Олексій семененко

Віце-президент “Динамо” висунув свою кандидатуру у Київську міськраду, куди йде від партії “Наш край”, яка заснована колишніми членами “Партії регіонів”. Нова політсила сповідує центризм, а її кольори – синьо-білі, що, ймовірно, стало вирішальним аргументом у виборі пана Семененка.

2. Віталій Кварцяний

Віталій Кварцяний

У 2012-му головний тренер “Волині” вже зробив спробу піти в політику. Він балотувався у Верховну Раду, однак згодом зняв свою кандидатуру. Зараз же Віталій Володимирович затверджений під 58-м номером у списку партії “УКРОП” на виборах до Волинської облради. Команда Геннадія Корбана дотримується правоцентриських поглядів.

3. Ігор Шопін

Ігор Шопін

Відомий екс-півзахисник “Металіста”, “Зорі”, “Закарпаття” і клубів меншого калібру – №1 партії Блок Петра Порошенка “Солідарність” на виборах до Новоайдарської райради (Луганщина).

4. Владислав Ващук

Владислав Ващук

Колишній центрбек київського “Динамо” і збірної України оголосив про своє рішення 28 вересня – за допомогою Фейсбуку, де все детально розписав і пояснив.

Владислав Ващук

5. Олександр Горяїнов

Олександр Горяїнов

Культовий голкіпер “Металіста” націлився у Харківську облраду і не тільки. Горяїнов під першим номером у списку “Волонтерської партії” на шляху в міськраду Харкова. “Не словом, а ділом”, – Олександр вміло використав старе гасло президента Ющенка і вже придбав два реанімобілі для потреб української армії. Сподіваємося, на цьому футболіст не зупиниться.

6. Віктор Хлус

Віктор Хлус

Екс-форвард київського “Динамо”, як і згаданий вище Семененко, також йде на вибори від партії “Наш край”. Щоправда, цілить у Київську облраду. Хлус переконує, що для нього орієнтиром є Швеція, де практично немає бідності. “Знаем, как этого достичь, как постепенно, шаг за шагом, повышать социальные стандарты, развивать экономику и уменьшать безработицу. Уверен, мы сможем это сделать, потому что привыкли достигать поставленной цели”, – пафосно цитують динамівця на сайті цієї політсили.

7. Володимир Лашкул

Володимир Лашкул

Віце-президент ФФУ, гендир “Черкаського Дніпра” і власник “Зорі” (Білозір’я) в одній особі відчуває, що зуміє впоратися з додатковим навантаженням – депутатством у Черкаській облраді. Лашкул має 43 номер у списку Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

8. Сергій Стороженко

Сергій Стороженко

Колишній перший віце-президент ФФУ, який зі скандалом покинув посаду, повертається до активної діяльності. Стороженко готується пройти у Харківську облраду під №2 списку Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Паралельно Сергій Михайлович набирає очки, критикуючи власника “Металіста” Сергія Курченка.

9. Сергій Барановський

Сергій Барановський

Старший менеджер збірної України прославився у день жеребкування відбіркового циклу ЧС-2018, що пройшло у Санкт-Петербурзі. Барановський прийшов на церемонію у вишиванці – і одразу став героєм інтернет-простору. Тепер же молодий енергійний чоловік балотується у Київраду від “Батьківщини”. Симпатії електорату йому, схоже, гарантовані.

Олег Бабій, Футбол 24

ТегиТеги: Кварцяний

Реклама