<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Пивоваров: "Чому я повинен вболівати за Металіст? Я з дитинства за Динамо!"

Spy-Football.com

8/12/2013 , 16:44

puvovarovУже екс-віце-президент харківського «Металіста» Костянтин Пивоваров вчора за допомогою своєї сторінки в Facebook оголосив про те, що покидає клуб. Причина, на думку Пивоварова, одна: «У якийсь момент виявилося, що у нас немає спільного розуміння з президентом клубу».
The Kiev Times зв’язався з екс-керівником «Металіста», але Пивоваров повідомив, що йому більше нічого сказати з цього приводу. Єдина тема, на яку колишній віце-президент погодився говорити: його подальші вболівальницькі симпатії.
У своєму зверненні Пивоваров натякнув, що з цього моменту вони зміняться: «Вболівати я, можливо, знову буду в Києві за Київ». Втім, Костянтин Володимирович вважає, що тут немає нічого дивного: «Так, постійте, я ж киянин – чому це я повинен вболівати за «Металіст»? Так, я пропрацював певний час у цьому клубі, робив усе для нього, але я, так чи інакше, з дитинства за «Динамо». Здається, це ніколи не було секретом».
Не розуміє Пивоваров і обурення деяких харківських уболівальників. «А що, хіба футболісти не переходять з команди в команду? Та й, мені здається, мало кому цікаво, за кого я там буду вболівати».
Що стосується подальших планів, то Пивоваров поки що сам не знає, що чекає його далі: «Подивимося. Я ще не знаю, чи залишуся у футболі і де взагалі буду працювати», – завершив колишній менеджер Металіста.

Джерело: thekievtimes.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама