<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Марадона замість Маркевича: "чутки" чи "немає диму без вогню"

Spy-Football.com

9/7/2013 , 13:10

bez_imyvyeni_137335951426Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що наставника клубу Мирона Маркевича не влаштовує недостатня трансферна активність клубу в період цього літнього міжсезоння, і він має намір покинути команду.

Незважаючи на те, що на офіційному сайті з’явилося спростування того, що головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич планує покинути команду, чутки навколо цього тривають.

Так, вчора в ЗМІ з’явилася інформація про те, що президент харків’ян Сергій Курченко зустрічався з успішним в минулому аргентинським футболістом і не дуже успішним тренером в сьогоденні – Дієго Марадоною. Зустрілися вони у Франції на одному з курортів Лазурного берега. Мета зустрічі достеменно невідома. Проте «диму без вогню не буває» і сам факт зустрічі, якщо така мала місце, на думку журналістів «говорить мінімум про готовність керівництва клубу прийняти відставку Мирона Богдановича»

Ще одна цікава інформація днями з’явилася в журналі «Україна» про те, що нібито вже цього тижня відомий німецький тренер Юпп Хайнкес очолить «Металіст».

«… Наставник, який виграв Лігу Чемпіонів з” Баварією “, знаходиться в даний момент без роботи і харківський клуб зробив пропозицію іменитому тренерові. Хайнкес може переїхати в Україну на цьому тижні. Керівництво харківського “Металіста” бажає отримати нового тренера для Ліги Чемпіонів, а основним завданням для нового фахівця буде перемога в чемпіонаті України », – пише журнал.

Достовірність цієї інформації дуже сумнівна, хоча б тому, що в червні цього року Хайнкес заявив про те, що закінчує свою тренерську кар’єру у футболі. Це мінімум.

Вчора після матчу з боснійським «Железнічаром» Мирон Маркевич, зазвичай ігнорує подібні чутки, цього разу не відмовив у коментарі клубній прес-службі:

«Все нормально! Ми працюємо і це тільки чутки. Звичайно, біля “Металіста” зараз багато чуток … Але я працюю далі і ніяких проблем немає. Знаєте, я за 30 років у футболі дійсно до всякого звик. Вже і не звертаю на це увагу … Хтось щось написав, сказав … Я, правда, інтернет не читаю, але уявляю, що там пишуть. Повторюся, ніяких проблем немає! »

Коротко прокоментував це і джерело наближене до клубу:

«Це повна нісенітниця! Мирон Богданович особисто вже все спростував, хіба це не прямий доказ того, що він не збирається йти? »

Залишиться чи покине «Металіст» Мирон Маркевич, напевно знає тільки він один … а може бути і не тільки він. У будь-якому випадку, краще судити за фактами, а не вестися на різного роду «новини».

www.057.ua

ТегиТеги:

Реклама