<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Дніпро: стабільність - ознака класу .... але?

Spy-Football.com

9/12/2013 , 9:11

dni_pan«Стабільність – ознака класу» – це твердження вірне для всіх, крім дніпропетровської команди.

Так , хоч ми і підводимо підсумок проміжний , але « Дніпро» – знову 4-ий в чемпіонаті України .

У чому ж полягає проблема?

Навіть , найслабше , за останні роки «Динамо» – у підсумку виявилося 2-им . Суть проблем « дніпрян » полягає в кількох аспектах , що і призвело до такого результату.

Перший аспект , нехай це і заїжджено , полягає в керівництві клубу. Протягом всієї осінньої частини , часто йшли чутки про швидкий перехід гравців « Дніпра» в інші клуби. Так стояло , і стоїть, питання з продовженням контракту з іспанським наставником «синьо -біло -блакитних ». Останнє , між іншим, психологічно тисне на всіх гравців «Дніпра».
Адже всім відомо , по приходу нового тренера в клуб – схема , гравці , часом стають непотрібними…

Другим аспектом , на який варто звернути увагу, є – недооцінка суперників. Так, те що « дніпряни » добре грають з командами свого і більш вищого рівня – це відомо всім. Але проблема полягає в оцінці звичайних команд , команд – більш низького рівня. Що там далеко ходити, наочний приклад – остання гра з луганською «Зорею ».

Звернемося до статистики:

З останніх 6 ігор , між цими командами – 4 перемоги « Зорі» 2 нічиї та 0 перемог «Дніпра».
Про « зручного – незручного » суперника , думаю мову вести не варто. Навіть легка розслабленість , у підсумку приносить команді – втрату очок , важливих при боротьбі.

Третій аспект , що вже приховати – це нестача 2 -го , рівноцінного складу , гравців які рівноцінно могли б замінити основних виконавців « Дніпра». Щодо останніх трансферів , то покупка Бруну Гами , Олександру Влада – стала дійсно посиленням команди , щоправда лише точковим . Оренда Дениса Бойко , стала вдалою для « дніпрян » адже вічно № 1 – Ян Лаштувка , випав з обойми основних гравців. Не в образу нікому , але замінити Руслана Ротаня , Джабу Канкаву та Романа Зозулю – нема кому в команді. Того ж Євгена Коноплянку , правда « коли як » – цілком замінює Сандро Кобахідзе . Підготовка високоякісних кадрів , за рахунок академії і трансферів – «Дніпру» просто необхідна!

Особливо напередодні трансферного вікна, і раунду плей- офф Ліги Європи УЄФА , куди «Дніпро» пробився передчасно.
Всі три аспекти можна побороти !

І сподіваємося , що «Дніпро » знає ці проблеми , і підійде до їх вирішення помірковано . Щоб надалі вболівальники побачили вже не “вічно четверту” команду , а сильний колектив який зможе вирішувати поставлені завдання , в Україні і Європі.

11na11.com

ТегиТеги:

Реклама