<
>

Реклама

Поза грою ФФУ

Комітет етики і чесної гри дав Дедишину два тижні для вибачення перед ФФУ

Spy-Football.com

9/10/2014 , 16:15

У четвер, 9 жовтня, у Будинку футболу під головуванням Володимира Мариновського відбулось засідання Комітету етики і чесної гри Федерації футболу України. У засіданні взяв участь генеральний директор львівських Карпат Ігор Дедишин.

Члени комітету розглянули справу щодо ситуації, яка склалася після висловів Ігоря Дедишина в інтерв’ю на офіційному сайті ФК Карпати від 14 червня 2014 року, в якому він звинуватив ФФУ у несвоєчасній компенсації клубу 75 тисяч швейцарських франків згідно з рішенням Спортивного арбітражного суду у Лозанні.

Виходячи з листа Ігоря Дедишина, адресованого до Комітету етики та чесної гри ФФУ, в якому він мотивував свої звинувачення про невиконання ФФУ своїх зобов’язань перед Карпатами тим, що був відсутній у місті постійного розташування адміністрації клубу у період з 6 по 12 червня і на момент спілкування з журналістом офіційного сайту клубу ще не володів оновленою інформацією щодо грошової компенсації, і висловив помилковість наданої інформації, Комітет постановив дати Ігорю Дедишину двотижневий термін задля його звернення до футбольної громадськості із публічним вибаченням на адресу ФФУ.

Крім того, генеральний директор Карпат протягом цього терміну має надати документальні докази застосування “подвійних стандартів” (з матеріалу інтерв’ю від 14 червня 2014 року) у роботі ФФУ по відношенню до львівського клубу, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

ТегиТеги: Карпати ФФУ

Реклама