<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Прощальний лист Мілевського

Spy-Football.com

9/9/2013 , 13:21

artem-milevskyЕкс -нападник київського ” Динамо ” Артем Мілевський в листі для телеканалу ICTV попрощався з уболівальниками і подякував всім працівникам клубу.

“Перше , що хочу сказати – подякувати тому персоналу , який зі мною працював весь цей час. Спасибі тим людям , хто готував мою улюблену смачну окрошку , тим , хто стежив за полями , спасибі охоронцям бази і всім , хто допомагав рухатися вперед ..

Хочу сказати спасибі хлопцям , з ким я жив , з ким грав. Окреме спасибі уболівальникам і всім , хто щиро поділяв радість наших перемог! Я люблю свій клуб . Це був незабутній час . Ніколи не забуду цей час . Він у серці .

Що стосується моєї роботи , і висловлювань Суркіса і Блохіна на мою адресу , то можу сказати наступне ! Клуб я собі знайшов , і не важливо , як вимовляється його назва. Найголовніше , що я люблю футбол! Не залежно від того , де я буду грати , я хочу довести самому собі , я хочу займатися своєю улюбленою справою ! Не буду приховувати , не хотілося так йти з улюбленого клубу . Я ніколи не думав , що це буде так. Але не все залежить тільки від мене. Але це життя!

Завжди пам’ятатиму той час із Сьоміним , а особливо з Лужним – це було незабутній і кращий мій час в Динамо.

Але на цьому життя не закінчується. Тим більше , нинішній тренер , який крім того , що п’є каву і курить сигарети на лавочці , більше нічого не робить для команди. Цьому доказ нинішнє Динамо .

Блохін велика людина , але ніхто не давав йому право говорити про мене. Він любить говорити «я» «я» «я» , але в клубах , в яких він працював , він усіх втопив разом зі своїм другом Балем ! Не хочу заглиблюватися , але просто я дуже переживаю за хлопців , з якими провів багато років. І 3-е місце це не наше місце ! Не місце Динамо Київ! Що стосується Михайличенка, навіть слів немає і не буде. Дай Бог йому здоров’я !

Далі хочу сказати спасибі Григорію Михайловичу за те , що він зробив для мене. Я не забуду цього так само ніколи . Що стосується його брата Ігоря , у нас бували різні ситуації , ну і я завжди залишався людиною і ніколи не був у Динамо із за грошей! Для мене завжди було честю грати за цей клуб! Але останні події змусили мене задуматися . Я не відступлю від свого законного , оскільки дуже багато віддав цьому клубу і хочу справедливості. Суркіс знає , про що я говорю. Я бажаю моєму клубові перемог і ще раз кажу всім величезне спасибі !

P.S. Що стосується мого нового клубу, мені стало дуже приємно, що до мене поставилися з такою повагою. І я готовий віддати всі сили для досягнення поставлених цілей. Для мене зараз головне набрати форму і показати на що я здатний. Був би такий президент у всіх, було б всім добре », – написав Мілевський.

Нагадаємо, Артем Мілевський підписав трирічний контракт з “Газіантепсором”. Він поповнив склад турецького клубу на правах вільного агента, оскільки у нього 5 вересня сплив контракт з київським “Динамо”.

 fakty.ictv.ua

ТегиТеги:

Реклама