<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Чому Англія винна Україні не тільки у футболі

Spy-Football.com

9/9/2013 , 9:40

zbirnaУ 2012 цілий ряд наших спортсменів виявився обкраденим Лондоном і Британією . І для багатьох це стало тільки початком їх особистих і спортивних трагедій.

Збірна України з футболу та Марко Девіч

Не треба було бути Тофіком Бахрамовим , щоб побачити , що м’яч перетнув лінію воріт в тому злощасному моменті матчу Україна – Англія.

Зараз емоції вже трохи вляглися , ми згадуємо відмінну гру на Уемблі , коли Англія явно відскочила після супер-голу Коноплянки , але борг явно виплачений не сповна.

Бокс . Євген Хитров та Ентоні Огого

Український боксер , чемпіон світу , в першому ж колі Олімпіади -2012 був викинутий суддями з турніру заради господаря рингу , Ентоні Огого. Ми подали протест.

Навіть Сергій Бубка підключився до вирішення питання , але в підсумку Україні дружно показали найдовший палець на руці , не захотівши змінювати рішення .

Після Олімпіади халепи Хитрова тільки продовжилися і фінал цієї історії може бути аж ніяк не щасливим .

Збірна України зі спортивної гіманстіки

Один з найсильніших складів за всю історію збірної України , провів блискучі змагання на Олімпіаді підкерівництвом Юлія Куксенкова і виграїв бронзу … яка у результаті дісталася британцям .

Найприкріше , що тут Україна взагалі не могла навіть оскаржити рішення арбітрів , оскільки це стосувалося оцінки не нашого спортсмена.

Кінець цієї історії вже сумний. Ми втратили і найсильнішого спортсмена , і тренера всієї команди.

Легка атлетика . Людмила Йосипенко

Про те , що медалі у неї не буде , британські організатори ігор повідомили нашій семиборці в той момент , коли вона збиралася виходити на нагородження .

Людмилу після цього підтримувала вся країна. Ведучий відомого телешоу імені себе навіть ефектно в прямому ефірі отримав обіцянку місцевої влади дати спортсменці квартиру , так якби вона дійсно стала медалісткою Ігор.

Події після Олімпіади практично поставили хрест на її спотівного кар’єрі.

Бокс . Олександр Гвоздик

У півфіналі Олімпіади Олександр Гвоздик виграв свій бій у казаха Ніязимбетова , завдавши йому більше ударів. Далі на 100 % повторилася історія з Хітровим . Тільки от Олександр все-таки став бронзовим призером , а повинен був отримати , як мінімум , срібло. При чому тут Британія? Так судив щогл британський рефері !

Власне , запис бою чітко показує , що переміг українець , але кого це тепер хвилює?

Будемо сподіватися , що наші футболісти сповна повернуть англійцям всі ці борги. Окремим приємним бонусом став би проліт збірної Англії повз чемпіонату світу -2016.

ua.tribuna.com

ТегиТеги:

Реклама