Трибуна Судді

Кварцяний намагається змінити правила суддівства у футболі

Spy-Football.com

10/2/2015 , 9:05

kvartsПрезидент і головний тренер ФК Волинь, а також за сумісництвом президент Федерації футболу Волині Віталій Кварцяний розповів про наміри змінити принципи арбітражу.

“Ми розробили Додаток до Основних умов, положеннь і дисциплінарних правил КА ФФВ для арбітрів, асистентів арбітрів, четвертих арбітрів та спостерігачів арбітражу.

Насамперед, це “правило 15 свистків”. Арбітр має право зупинити гру не більше 15 разів за винятком, звичайно, початку і закінчення таймів, офсайдів, конфронтацій на полі. Якщо суддя більше свистить – у наступному турі не буде працювати. (у разі дотримання правила – оплата арбітражу збільшується в 2 рази за бонусною системою по закінченню першої чи другої частини сезону.) Відповідно один з пунктів нашого плану – скасування фіксації незначного фолу(за англійською методикою арбітражу.).

Щоб зменшити кількість зупинок у грі, ініціюємо правило “5 хвилин для лікаря”. Якщо гравець впав і через 6 секунд не встає і потребує медичної допомоги, то повертається не раніше, ніж за 5 хвилин. Контроль за виконанням покладається на четвертого арбітра. Відповідно зникне бажання симулювати і валятися на полі, навмисне зупиняючи гру.

Асистенти матимуть чотири функції – фіксування аутів, кутових і вільних ударів від воріт, офсайдів і взяття воріт. Додам, що хочемо уникнути інсинуацій з компенсованим часом. Часто команди грають на 2-3 хвилини більше, ніж додав рефері. На Волині ж будуть грати рівно стільки, скільки компенсували. До того ж забороняються заміни в компенсований час. Скасували і систему фейр-плей “, – цитує Кварцяного офіційний сайт Федерації футболу Волині.