<
>

Реклама

Трибуна FC SHAKHTAR

Палкін, ультрас «Шахтаря» і вандали у Донецьку (Відео)

Spy-Football.com

10/3/2014 , 20:20

sha_fanГенеральний директор донеччан Сергій Палкін і фанати «гірників» ледь не одночасно виступили політично-футбольними заявами.

Сергій Палкін припустив, що люди, які спалили прапор «Шахтаря» над однією з будівель в Донецьку, не мають стосунку до вболівальників, а також закликав не втягувати політику у футбол.

«Думаю, ви всі вже бачили в інтернеті відео, де невідомі зривають прапор «Шахтаря», який висів над однією з будівель в Донецьку. Дуже неприємне, навіть, швидше, огидне видовище. Упевнений, що подібний вандалізм могли допустити тільки люди, далекі від футболу і «Шахтаря».Складно припустити, що це взагалі донеччани. Тому що для Донбасу «Шахтар» завжди був більше, ніж просто футбольний клуб. Це частина способу життя, світогляду наших людей. А те, що показано у відео, – глум над тим, що всім нам дороге», – зазначив генеральний директор чемпіона України.

«Атмосфера в країні зараз напружена до межі. І, на жаль, не виключені всякого роду провокації. Нам всім треба заспокоїтися, бути терпимими один до одного, тільки так можна знайти вихід з критичної ситуації, в якій опинилася країна. І вже у всякому разі не треба втягувати в політичне протистояння футбол. Ми неодноразово заявляли, що«Шахтар» поза політикою. У донецької команди мільйони уболівальників, їхні почуття і цінності гідні поваги. Про це повинні пам’ятати представники будь-яких політичних течій», – вкотре підкреслив Сергій Палкін.

А тим часом ультрас донецького «Шахтаря» заявили про те, що розгром наметів на площі Лєніна нібито від їхнього імені – це провокація.

«Ми, ультрас «Шахтаря», офіційно заявляємо, що не маємо жодного стосунку до розгрому наметів на площі Лєніна. Все, що відбувалося там, – це провокаційні дії, незрозуміло ким учинені! Хтось знову хоче осквернити наше ім’я! Вчора в інтернеті з’явилася інформація про те, що на площі Лєніна ультрас «Шахтаря» розгромили намети, які перебувають під пам’ятником Лєніна», – заявили ультрас на своїй сторінці в одній із соціальних мереж.

Увага! У відео присутня ненормативна лексика!

відео football24.ua

Джерело: Трибуна
ТегиТеги: Ультрас Шахтар

Реклама