<
>

Реклама

Трибуна ultras

Ультрас Металіста будуть зривати матчі Шахтаря в разі переїзду команди в Харків

Spy-Football.com

10/6/2016 , 10:20

metal_ultrasУльтрас Металіста звернулися до СБУ з відкритим листом, в якому закликають заборонити проводити домашні матчі донецького Шахтаря в Харкові.

На своїй сторінці в Facebook організований фанатський рух харківського клубу погрожує зривати всі матчі гірників, якщо Шахтар переїде до Харкова.

Також ультрас відкрито звинувачують президента і керівництво Шахтаря в сепаратизмі і розпалюванні війни на Донбасі.

“Нам стало відомо, що Харків зовсім скоро може стати новим розсадником сепаратизму. Ахметов і його оточення всіляко педалюють ситуацію, що б Шахтар переїхав на домашню арену ФК Металіст. Розграбувавши Донбас і спровокувавши там війну, вся ця пострегіоналівська нечисть метушиться по країні, вишукуючи новий притулок.

З огляду на ту кількість переселенців і сильний місцевий сепаратистський потенціал, ми закликаємо справжніх офіцерів СБУ не допустити переїзд тероризму у Харків.

Вся ця гвардія “переможців” і “господарів країни” вже довела свій талант управлінців. Результати їхнього управління ми ще довго будемо розгрібати усією країною. Козиряючи накраденими мільярдами, вони, звичайно ж, будуть імітувати соціальну діяльність і патріотизм, культивуючи ХНР. Що б потім торгуватися, як це було на Донбасі.

Вони потім втечуть в інший регіон, коли прийдуть зелені чоловічки, а харків’яни залишаться один на один з результатами такої гостинності. Вони намагаються використовувати важке становище Металіста і прикриваються благими намірами, але всі ці “порятунки та допомоги” вже дуже легко можуть трансформуватися у тероризм і “незалежні республіки”.

Ми не дозволимо ахметовській нечисті окупувати наше місто, прикриваючись благими намірами. Ми зробимо все, що б у Харкові не було нічого, пов’язаного з ахметовським криміналом і його дармоїдами. І повірте, зрив матчів – це мінімум, на який ми готові піти, щоб не пустити цю мерзоту у наше місто!” – йдеться у заяві.

Реклама