<
>

Реклама

Поза грою Севастополь

Чорні хмари над кримським футболом. Севастополь без спонсора - вся надія на Путіна

Spy-Football.com

10/9/2014 , 20:31

sevСевастопольський футбольний клуб СКЧФ, дебютант зони “Південь” другого російського дивізіону, вже через тиждень може знятися зі змагань через відсутність спонсорської підтримки. Про це заявив президент СКЧФ Олександр Красильников.

“В даний час клуб фінансується тільки за рахунок моїх власних і позикових коштів, – сказав Красильников. – Ніяких додаткових грошей ззовні до нас не надходило. У нас з колишніх часів залишився тільки паливний партнер. В умовах перехідного періоду питання з фінансами стоїть як ніколи гостро. Якщо в найближчий тиждень не буде вирішено питання зі спонсорством, то ми будемо змушені знятися зі змагань.

У нас немає можливості утримувати клуб в повному обсязі. 10 днів тому ми відправили листи до Міністерства спорту РФ і Російський футбольний союз, де виклали ситуацію, що склалася, але поки відповідей не отримали. Мабуть, всі чекають 18 вересня, коли в УЄФА пройде зустріч керівників футбольних федерацій Росії та України по кримському питанню”.

“Коли севастопольський клуб грав у першості України, то у нього був серйозний спонсор. “Але коли ми перебралися в Росію, то він відмовився від продовження співпраці, – продовжив Красильников. – У Севастополі немає великого бізнесу, тому нам практично неможливо знайти джерело фінансування у себе в місті. Міський бюджет дотаційний, він також не потягне великий футбол.

За сприяння Міністерства спорту РФ не так давно була організована зустріч з можливим спонсором. Я не хочу поки згадувати назву цієї російської компанії, але вона базується не в Криму. А зараз, на жаль, спонсор не виходить на контакт”.

“Якщо у нас не буде грошей, щоб утримувати футбольний клуб, то ми будемо змушені, повторюся, знятися зі змагань. Дуже шкода, що якщо це трапиться. Нас включили, подолавши такі перешкоди, а ми тепер через обставини, що склалися змушені міркувати про зняття з турніру”.

Вболівальники севастопольського клубу СКЧФ у офіційному листі попросили в президента Росії Владіміра Путіна фінансової допомоги для команди.

“Шановний Володимире Володимировичу! Ми з розумінням ставимося до складнощів перехідного процесу, який йде зараз в Кримському федеральному окрузі та місті Севастополь. Проблемні питання існують, але шляхи вирішення цих проблем в більшості своїй зрозумілі і прозорі. Головний елемент, якого бракує зараз – час.

Саме його, часу, катастрофічно не вистачає для вирішення проблеми, яка може на перший погляд видатися не найважливішою і терпить зволікань. Це проблема існування севастопольського футболу.

Ось уже майже місяць як ми приймаємо участь в російських футбольних турнірах. Однак, на даному перехідному етапі фінансування севастопольського клубу практично неможливе. Всі комерційні структури зазнають труднощів перехідного періоду, і допомагати севастопольському спорту і футболу зокрема не можуть.

Керівництвом міністерства спорту Росії нам була гарантована фінансова підтримка починаючи з цього сезону. Однак, незважаючи на те, що клуб вже більше місяця бере участь у всеросійських змаганнях, жодної копійки матеріальної підтримки в клуб не надійшло. Севастопольський футбольний клуб фактично вже три місяці живе в борг.

Більш того, з кожним днем в нас все більше згасає віра, що така підтримка взагалі буде. Наочним прикладом стала ялтинська “Перлина”, яка вже на цьому етапі не знайшла коштів для організації виїзду на календарний матч в Краснодарський Край. Ми наступні?

Севастопольці просять Вас не допустити краху севастопольського футболу, який був завжди істинно російським, і крах якого стане локальною перемогою наших недругів, які плекають надії на антиросійське виховання севастопольців”, – повідомляється в листі вболівальників.

Крим у березні був анексований росіянами внаслідок військового вторгнення і нелегального референдуму. Кримські клуби покинули українську лігу і приєднались до другої за класом російської, але це загродує Москві санкціями ФІФА і УЄФА.

СКЧФ разом з ТСК/Сімферополь і “Жемчужиною” (Ялта) влітку почали виступи у змаганнях під егідою РФС. Крим був анексований росіянами внаслідок військового вторгнення. Світ не визнав загарбання української території.

за матеріалами  football24.ua

Реклама