<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Шуфрич покине Говерлу і піде у судді

Spy-Football.com

10/3/2013 , 17:33

5835_0На своїй сторінці в Твітері віце-президент “Говерли” Олександр Шуфрич перед календарною грою проти “Дніпра” висказався про наших суддів (мовою оригіналу): “Вчера довелось лететь с арбитрами. Такой пафос, это жесть. Разодетые, вся продукция Apple, часы тоже не из последних, еще и фыркали, что плохой самолет”.

“Арбитры – это же вроде бы рабочий класс в футболе, арбитры не судят, а обслуживают игры, это слуги, а на играх слугами себя чувствуем мы”, – добавив Шуфрич.

А вже в

 ефірі телеканалу «Футбол» молодший Шуфрич розповів про те, що спонукало його так відверто висловитися про арбітрів.

«Я не казав, що мені щось не подобається, – зазначає Шуфрич. – Я просто для себе зробив певні висновки. У нас багато говорять про те, як живуть футболісти: на яких машинах вони їздять, якими телефонами користуються, комп’ютерами і так далі. Багато також пишуть і показують про рівень життя політиків. А про футбольних арбітрів чомусь всі мовчать, хоча мені здалося після польоту з ними в одному літаку, що пора кидати це віце-президентство і йти в футбольні судді».

«Чи не боюся я, що вони будуть після цих моїх слів налаштовані сьогодні проти «Говерли»? Ні, звичайно. Наші арбітри – професіонали. На них ніщо і ніхто взагалі не може вплинути», – іронічно додав ужгородський функціонер.

spy-football

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама